- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2895 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2895 Culés
1
Ansu Fati powinien dać sobie spokój juz z poważną piłką i iść do Arabow, zrobił by lepiej dla Barcy i siebie, Barca by zarobiła na nim a on na sto pokoleń do przodu, więc deal idealny dla obu stron.
0
@Lionel_Messi10 wątpię czy w jego obecnej sytuacji szejki daliby mu większą pensję niż ma aktualnie. To będzie kot w worku bez roku gry.
0
@Rifek A czemu maja nie dac? Oni za kazdego placka rzucają wór hajsu.
0
@Lionel_Messi10 bez przesady. Za wielu zapłacili 1-8 mln euro
0
@Safrani Ansu Fati ma ważny kontrakt to musieliby sianem grubym sypnąć.
2
@Lionel_Messi10 dlaczego by musieli? Przecież ktokolwiek powie Laporcie, że go zabiera za darmo, to go dostanie. O ile sam Fati się zgodzi.
O Arabach wiele można powiedzieć, ale interesy to oni potrafią robić.
A Barcelona nie ma ani jednego atutu, żeby licytować jego cenę.
0
@Lionel_Messi10 nic by nie musieli sypać, skoro dobrze wiedzą, że my go chcemy oddać. Może i potrafią przepłacać, ale głupi to oni nie są
1
@Safrani Bo ma wazny kontrakt i tak sobie za darmo by nie mogli go zabrać, Barca ma tu duzo do gadania.
@Pnog37 wcale nie są glupi, Neymar ich wydymal na grube siano ale sa madrzy haha bo kupili pare plackow po taniosci xDD
0
@Lionel_Messi10 co z tego, że ma ważny kontrakt? Ja Ci mówię, że Laporta by go nawet dzisiaj rowerem do tej Arabii zawiózł, gdyby się po niego zgłosili i dawali równe zero euro.
Ważny kontrakt nie musi oznaczać płatnego transferu.
0
@Safrani Byśmy zobaczyli czy by nie cisnął Arabow o hajs.
2
@Lionel_Messi10 nie są na tyle głupi, aby nam płacić za Fatiego wielkie pieniądze. Za jakieś duże nazwisko już prędzej. Jakie znaczenie ma to, że Fati ma ważny kontrakt, skoro to my od roku chcemy go wypchnąć, żeby pozbyć się pensji. Faktycznie za taki talent, który nie łapie się nawet do kadry meczowej będą nam płacić. Laporta by ze szczęścia skakał, gdyby ktokolwiek zaproponował chociaż 5 milionów, a ty mówisz o sypaniu hajsem xD
0
@Lionel_Messi10 Laporta, jeśli jest wierzący, to się pewnie codziennie modli, żeby klub pozbył się kontaktu Fatiego. I to już by była znacząca różnica. Prawda jest taka, że każdy zdaje sobie z tego sprawę.
A jak nie wezmą go Arabowie, to wypożyczy go ktoś, a Barca nadal będzie mu płacić większą część kontraktu.