- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
6
Niech spoczywa w pokoju [*].
Ranking trenerów reprezentacji polski w 21 wieku:
1. Leo Beenhakker,
2. Paulo Sousa,
3. Adam Nawałka,
4. Jerzy brzęczek.
0
@Lukasz999 Nie rozumiem gloryfikowania Sousy w kontekście kadry. Zwinął się kiedy tylko znalazł okazję.
0
@Lukasz999 Nawałka jednak ponad wszystkimi.
0
@Lukasz999 czesio numero uno
2
@daniel32778 mocno przeceniony trener, co pokazał mundial 2018. Mit zbudowany przez dziennikałów i Zibiego
0
@SeWo77 A Euro 2016 pamiętasz? Może powiesz mi że fartem awansowaliśmy do ćwierćfinału, albo może indywidualnościami? Wtedy mieliśmy mocną kadre, ale w 2012 myślę, że też nie była gorsza i tu jest ta różnica jaką zrobił trener Nawałka. Jak dla mnie najlepszy trener XXI wieku. Zresztą Nawałka to nie tylko super Euro i nieudany Mundial, to świetne kwalifikacje i pierwsza w historii wygrana z Niemcami i jedyny okres, w którym fajnie się oglądało grę naszej reprezentacji. Jak oceniasz go przez jeden nieudany turniej to nie znasz się na sporcie. W takim rozumowaniu Ancelotti to też bardzo słaby trener, wszystkie puchary wygrał fartem, bo przecież ten sezon ma beznadziejny, Guardiola zresztą też.
0
@Metalowy14 Mieliśmy mocną kadrę, ale ogrywaliśmy tylko teoretycznie słabszych od siebie, a z topowych drużyn to tylko z Niemcami nam się udało wygrać. Osobiście dobrze wspominam Euro 2016, ale pozostaje niedosyt, bo nie
graliśmy na miarę naszych możliwości, a i końcowy rezultat mimo ze dobry, to mógł być jeszcze lepszy.
Tak więc Nawałka jako selekcjoner Reprezentacji osiągał wyniki dobre, ale nie jakieś bardzo dobre. Wybitny to był właśnie Beenhakker, bo robił coś z niczego.
0
@daniel32778 Santos jest ponad wszystkimi :P
0
@Metalowy14 ta wygrana z Niemcami to coś jak wygrana Celticu ;)
0
@Lukasz999 sousa drugi hahahha
0
@Lukasz999
1. Leo Beenhakker,
2. Adam Nawałka,
3. Jerzy Brzęczek.
4. Czesław Michniewicz
5. Paulo Sousa