La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

2

Niesamowite, że żyjemy w czasach, gdzie ktoś może na trzeźwo porównać w komentarzach Neymara do Ronaldinho i jeszcze liczyć, że nikt się nie zorientuje. Jakby porównać Pałac Kultury do Kaplicy Sykstyńskiej, bo "też kolorowe". Jakby rzucić cień i myśleć, że to rzeźba. Rozumiem – odwaga cywilna jest w cenie, ale to już heroizm głupoty

konto usunięte

0

@czarny20 obaj byli wybitni przez krótki okres swoich karier. Obaj coś wygrali. Brazylijczycy. Jeden trafił na wybitnych kolegów w kadrze drugi miał mniej szczęścia. Obaj lubią zabawę, lubią taniec.

2

@czarny20 pikenie zaorane, pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia

0

@paweuwarrior Neymar był czarującym grajkiem — momentami aż nazbyt zakochanym w swoim lustrze — ale to Ronaldinho wzniosł tu marmurowy pomnik. Neymar błyszczał, lecz R10 rozpalił ogień. Gdy jeden flirtował z legendą, drugi ją stworzył. Neymarowi zabrakło charakteru, by pograć dłużej i zostawić coś więcej niż ładne wspomnienia. Każdy, kto pamięta czasy Ronaldinho, wie, że to nie był tylko piłkarz. To był moment w historii klubu, który zmienił wszystko.

0

@czarny20 No językowo na medal!

0

@PerroHerro Tu nie chodzi o jakieś zaoranie kogokolwiek — to nie podstawówka, żeby się prężyć. Ale porównywanie gościa, który własnymi decyzjami zmienił bieg historii klubu, do piłkarza, który sprzedał się jak panna lekkich obyczajów za arabskie petrodolary, to już nie tylko brak wyczucia. To splunięcie w twarz historii, legendzie i wszystkim, którzy wiedzą, co znaczy lojalność.

0

@czarny20 Neymar był lepszy piłkarsko i mówię to jako ktoś, kto zaczął kibicować Barcelonie przez Ronaldinho.

1

@PatrychoO A osobowość i wygląd?Może chociaż w tym aspekcie był...lepszy,hm?Józef Piłsudski mawiał,że racja jest jak dupa,każdy ma swoją. Zostawiam Cie zatem,ze swoją i dupa i racja☺️

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?