La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

1

Bardzo dobrze Raków, bawcie się tak dalej. Jeśli nie chcecie mistrza, to nie ma problemu, są inni chętni. Znowu oczy bolą.

0

@Dari0G Raków, musiał dostać bramkę w plecy aby się obudzić.

0

@Dari0G No, jak się im pociśnie, to coś potrafią pokazać. Tyle, że znowu jest remis i nic to nie daje Częstochowie. A teraz wracamy do krwawienia z oczu. O co tu chodzi?

1

@Dari0G Ekstraklasa od tych dwóch sezonów to mem, nikt nie chce mistrza.

2

@turhiay Dlatego jest tak ciekawa. @Dari0G Raków, po prostu nie lubi takiej gry jaką lubi uprawiać czyli od pleców jaką Radomiak stosuje.Klasyczny pozycyjny jest dla nich niezbyt wygodny.

0

@FcPortoFan1999 Jak Raków będzie tak wybrzydzał w kwestii tego co lubi, to Lech chętnie go uwolni od katuszy wyboru. Wszyscy pisali, że Raków ma najłatwiejszy terminarz, a tutaj z Puszczą remis, z Radomiakiem na chwilę obecną również. To z kim oni chcą wygrywać?

0

@Dari0G Może po zwycięskiej serii zwyczajnie muszą złapać drobny pit-stop?

1

@Dari0G Rocha, wiedział komu strzelić tego gola xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?