- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1751 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1751 Culés
1
W sumie Mbappe jeszcze nie przegrał nawet walki o króla strzelców
@Stinger_ @kanver_ @Encore @FcPortoFan1999
1
@mekston w lalidze walczą jak mogą by mu pomóc xD
dają karne z dupy, minimalne kary.... Lewemu za to zabierają oczywiste karne i wynajdują z dupy spalone.
Lewandowski zasługuje w porównaniu do żółwia.
0
@Messibestplayerintheworld tutaj mialby juz wygrana po tej bandyterce Mbappe a tak będzie mial dalej 6 spotkań jeszcze i kto wie
0
@mekston To jest joke że zawiesili go tylko na 1 mecz.
0
@FcPortoFan1999 mowilem ze zalezy na ile zawiesza
0
@mekston Rzadko to robię ale szczerze? w 3 meczach w jakich będzie grał, nie będzie mnie interesowało ile strzelił po czymś takim.To jest niedopuszczalne.
0
@FcPortoFan1999 to bylo jasne ze nie bedzie to wiecej niz 2
0
@mekston Wstydliwa decyzja.
0
@FcPortoFan1999 to la liga i mowimy o bialych
Viniemu to odwolali czerwo bo sedzia cos zle w protokole wpisal
0
@mekston Dlatego przy 3 najbliższych meczach i jego bramkach mnie nie oznaczaj.Nie będą mnie interesowały takie bramki.
0
@FcPortoFan1999 ale to jest walka z Bobbym mimo wszystko
To bede dopisywal ze to sa nielegalne bramki czy cos w tym stylu
0
@mekston Bo dla mnie 1 mecz w tej sytuacji jest nieporozumieniem.Po 4 meczach dopiero mogę o nim wspominać legalnie.
0
@FcPortoFan1999 to bedziemy zaznaczac
0
@mekston To odlicz sobie 3 mecze od tej kolejki i dopiero możesz oznaczać jako legalne gole.
0
@FcPortoFan1999 bede zaznaczal ktore sa nielegalne albo semilegalne
Sledzisz la lige wiec trzeba wiedziec
0
@mekston Jego bramki w 3 meczach będą mi obojętne.
0
@FcPortoFan1999 ok
0
@mekston Wiesz co to oznacza? Niezależnie ile wpakuje bramek w tych 3 meczach to jego licznik pozostanie na 22 golach.
0
@FcPortoFan1999 bedzie legalny i nielegalny licznik
Znaczy 1 pauzy, wiec te te dwa extra beda super nielegalne a potem dyskusyjne
0
@mekston 4 mecze to minimum za taki bandytyzm.