La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1255 Culés

0

Dobra mecz meczowi nierówny. Najważniejsze że jesteśmy w półfinale a tam wszystko się może zdarzyć. Prawdopodobnie będzie cały dostępny skład o ile znowu nikt nie złapie kontuzji, będzie Balde, będzie pomoc w komplecie, tak więc cały czas jesteśmy w grze o potrójną koronę. I powiem coś co może tu co niektórych zaboleć. Ja będę dziś za Realem. Marzę o El Clasico w finale LM o ile oczywiście dojdzie do takiego finału bo jeśli Real by awansował to z PSG łatwo nie będzie. To PSG z Lucho gra zajebistą piłkę całe jeśli by Real awansował do finału i my ehhhh... Zrzucić tak z tronu Real w finale LM to by było spełnienie marzeń no i pierwszego el Clasico byśmy dożyli w finale.

2

@Piotr,1985
Nie. Żadnego Klasyku w finale.
Real jest jak karaluch, trudny do zayebania i jak jest okazja, to niech odpadają.

1

@Piotr,1985 Lepiej nie ryzykować, jesli Real by dziś awansował to oni tą Lige Mistrzów znowu wygrają siłą woli ;p

0

@norbi77 tak ale moim zdaniem jedyną drużyną która by była w stanie pokonać w finale Real to właśnie Barca. Przecież te drużyny znają się jak łyse konie a że Barcelonie dobrze idzie w tym sezonie z Realem to moim zdaniem jest szansa na pokonanie prześcieradeł w takim im finale

0

@Piotr,1985 Real nie przegrywa finałów. W finale Ligi Mistrzów Mbappe czy Vinicius by zagrali mecze życia a Barcelona znów by wyszła jak na ścięcie. Trzeba wierzyć że Arsenal dociągnie wynik bo będą mieć piekło na SB bo tam tylko Barcelona potrafiła grać swoje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?