- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1314 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1314 Culés
13
Smutne jest to jak Stanowski się zdemaskował.
Moja nadzieja na rzetelne dziennikarstwo już umarła.
Potężny projekt PIS'u jak przekonać młodzież do ich partii.
1
@karolszymek Nie ma czegoś takiego jak rzetelne dziennikarstwo i nie będzie.
9
@karolszymek Szybko się zorientowałeś :D ale lepiej późno, niż wcale.
8
@karolszymek Tak, szachy 5D Kaczyńskiego xD
4
@Kgorecki2500 żadne szachy. Zwykłe zlecenie za pieniądze.
0
@Kgorecki2500 Jak inaczej to wytłumacz? Według Ciebie Stano wciąż realizuje to o czym tak głośno mówił? Obalenie i demaskowanie dwóch tłustych kotów?
1
@MesQueUnClub_87 Szczerze? Podejrzenia były od dawna, mimo wszystko nie dopuszczałem do siebie za bardzo tego scenariusza. Ale udział Stana w debatach + teraz wywiad z KN nie pozostawiają złudzeń.
11
@karolszymek
Z jednej strony Stanowski ma prawo być pisiorem, ma prawo włazić w tyłek Nawrockiemu, ale z drugiej kreował się na niezależnego człowieka. I chociaż te uśmiechy w kierunku PiS-u można było dostrzec już wcześniej, to niesmak pozostaje.
0
@NeroTFP1 Pierwszym, na samym początku był wywiad z Czarnkiem.
3
@karolszymek Wytłumaczę co? To, że Stabowski nie jest obiektywny? Bo może zwyczajnie nie jest. Ale, pomimo, że nie oglądam za dużo (prawie w ogóle) Kanału 0 nie wiem w jaki niby sposób on ma zachęcić młodych do głosowania na PIS Xd
@Safrani Pieniędzy których obecnie nie mają :)
0
@Kgorecki2500 co z tego, że teraz nie mają? Mieli i zapłacili z góry. Proste.
4
@Kgorecki2500 przecież plan jest oczywisty. Obrzydzić Trzaskowskiego, wypromować Nawrockiego tak by dostał głosy od centrum w drugiej turze. Czego nie rozumiesz?
6
@MesQueUnClub96 Tego, że miałeś usunąć konto a jednak dalej tu jesteś
0
@Safrani Myślę, że jednak wypłata z góry by tego nie pokryła:)
0
@MesQueUnClub96 W punkt.
1
@Kgorecki2500 to zależy jaka była. Z Orlenu wiemy, że było to pół miliona. Ile dostał z Anwilu dowiemy się za jakiś czas. Choć to trudne do zweryfikowania. Mówiono, że ponad milion.
1
@karolszymek Stano jest tak bezstronny i rzetelny jak Konfederacja jest spoza układu.