- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1566 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1566 Culés
5
Ciekawy jestem jakie będzie podejście zarządu i samego Flicka do Araujo w lecie. Nie da się ukryć, że wiele będzie pewnie zależało od FFP i naszych faktycznych celów transferowych, ale jest to jeden z tych zawodników, na których można zarobić, a stratą nie będzie tak dotkliwa. Nadal ma w naszej drużynie wyjątkowy profil dzięki czemu potrafi wyglądać spektakularnie w pojedynkach niewymagających myślenia. Gorzej to wygląda kiedy musi wykazać się przewidywaniem lub bardziej kreatywną gra z piłką przy nodze niż podanie do najbliższego wolnego kolegi. Wtedy procesor już jest przegrzany. Na ten moment wydaje się zwyczajnie za głupi piłkarsko do naszego systemu i nawet nie wykluczam, że w drużynie niżej ustawionej i która bardziej bazuje w bronieniu na tych atutach fizycznych i poświęceniu może być gwiazdą. W każdym razie tutaj sprowadza się wszystko do pytania czy Flick da mu jeszcze szansę w presezonie licząc, że Ronald ogarnie po co mu głowa(z potencjalnym ryzykiem straty na wartości jeśli dalej nie będzie znaczącej poprawy) czy odpalimy go i ściganieny tego Taha na wolnym kontrakcie(to i tak będzie potencjalnie 3-4 stoper więc nie musi być lepszy jeśli będzie tańszy)+będą pewnie jeszcze jakieś środki na kolejne wzmocnienie. Na ten moment mnie osobiście trochę przeraża, że mamy 26-letniego stopera, który w myśleniu i przewidywaniu na boisku ani trochę nie odbiega od tego Asencio z Realu. Powiedziałabym, że to podobne profile. Szybcy, silni i waleczni, ale jak pojawia się bardziej skompilowana sytuacja to zaczyna im z uszu iść dym jak w kreskówkach.
0
@ViscaelBarca2007 Możemy sprzedać z jeszcze większym zyskiem Christensena.
I to pewnie będzie priorytet.
A Araujo ma klauzulę. Jak ktoś wpłaci to tyle.
0
@ViscaelBarca2007 nie sądzę ten facet jest wręcz nie zbędny.Nam brakuje w obronie siły wystarczy 3 potężnych facetów w ataku i Houston mamy problem. Ndodayek Cuvqrci jest ani wysoki ani szybki ani silny.Bazuje na ustawieniu się wślizgach i podaniu.Martinez jest nieprawdopodobnie wolny obiegł go gość z piłką.Araujo ma sile jest wysoki i szybki.W zasadzie nie do przepchnięcia.Też Martinez za rok to pewnie koniec kariery.Pewnie odejdzie Andreas.Dodam że Araujo zdobywa bramki bo zaczynał jako napstnik i może zagrać za kounde na prawej stronie jakieś spotkanie bo też się spania ostatnio nie był wstanie powstrzymać tamtej strony i było przez to groźnie.Co do taha to nie wiadomo czy się zaaklimatyzuje i to też trwa.Araujo jest po kontuzji i zapewne ten sezon to będzie robienie formy.qa od następnego sezonu będzie mieć inny poziom.
0
@Borneo cały ten jego profil o kant tyłka rozbić jeśli facet będzie popełniał regularnie błędy czy to przy ustawieniu/czytaniu gry czy wyprowadzeniu piłki. Na ten moment to on jest tak samo zaadaptowany do naszego systemu jak i Tah, który przerabiał z samym Alonso wiele rozwiązań taktycznych. Na ten moment zwyczajnie Ronald ma duże problemy nie z formą fizyczną, a aklimatyzacją do naszego systemu, a to dużo bardziej alarmujące. Zobaczymy jak się to rozwiąże, ale jeśli po presezonie nie będzie poprawy to sytuacja będzie już ekstremalnie alarmująca bo chłop od kilku lat stoi w miejscu.
Ps. Błagam. Postaraj się chociaż trochę składać poprawnie te zdania bo strasznie to kłuje w oczy i rozprasza. Chyba, że jesteś obcokrajowcem, który dopiero się uczy języka to doceniam za starania.
0
@ViscaelBarca2007 ok słuchaj.Araujo potrzebuje ogrania miał kontuzję.Fermin też miał kontuzję i to przed Araujo wrócił.I choć wróciły mu asysty szwankuje wykończenie. Dembele miał kontuzję grał w kratkę ustabilował kontuzję i zaczął grać dobrze.Araujo przed kontuzją był nie do przejścia i zwyczajnie potrzebuje czasu.On też aklimatyzuje się do systemu Flicka i być może potrzebny jest tu czas.Ale tah będzie musiał się tego uczyć od września Araujo będzie miał to już zrobione.Tez kwestie z miastem znajomymi itp.To nie jest to samo.Dla mnie potrzebuje ogrania