- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
2
Pogoń Gooooool! Wahlqvist, przełamuje ręce Trelowskiego i Portowcy na prowadzeniu! Raków w opałach.
0
@FcPortoFan1999 a Lech w euforii. Jedziecie z nimi pogoń
0
@Lucyffffer1922 Euforia troszkę przedwczesna bo to wciąż jest Pogoń.Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych xd
0
@Lucyffffer1922 Lech i Jaga też nie jest bez szans na MP. Teraz jak odpadła im LK mogą włączyć drugi bieg w lidze.
0
@FcPortoFan1999 tak masz rację. Jednak przegrana rakowa daje szansę. Jednak po niej to Lech musi wygrać swój mecz a o to spokojny nie jestem
1
@Bernard777 Absolutnie nie.Zwłaszcza że Jagiellonia w takiej sytuacji potknięcia Rakowa, znów miałaby zasięg pozwalający na wyprzedzenie ich bo jeszcze bezpośredni mecz w Częstochowie przed nimi. @Lucyffffer1922 Pytanie jak zgoda Lecha-Cracovia ten mecz potraktuje.Dla Lecha dobrze że grają u siebie bo wyjazdy nie są ich mocną stroną.
1
@Bernard777 oczywiście że Jaga ma szansę. Imponujące jest jak połączyli grę w Europie z ligowym podwórkiem. Jednak się k... da
0
@Lucyffffer1922 Przełamali pewną niemoc polskiej piłki.
1
@FcPortoFan1999 zdecydowanie i za to ich szanuje. Tak powinien grać klasowy polski zespół a nie płakać że grają co 3 dni. Jeśli nie Lech to liczę na Jagielonie w walce o mistrza.
Co do Lecha to może być różnie na wyjeździe ale jednak Cracovia zgoda i nie gra o nic.
A na marginesie to już raczej pewny też awans Arki.
1
@Lucyffffer1922 Arka, już z całą pewnością nie popełni zeszłorocznych błędów.Nie czeka ich miano polskiego HSV.
0
@FcPortoFan1999 a jednak się udało:) brawo Pogoń. Jutro kolej Lecha na zwycięstwo i mistrz Polski coraz bliżej
0
@Lucyffffer1922 Jutro Ekstraklasa wypoczywa z powodu Wielkanocy.W poniedziałek wielkanocny w zamian będą 4 mecze.Raków, podaje rękę Lechowi i Jagiellonii.
0
@FcPortoFan1999 no tak pomyliłem że to jutro. Kontekst bez zmian
0
@Lucyffffer1922 Przypomina mi to bardzo sezon 21/22.
0
@FcPortoFan1999 oby tak było i Lech finalnie zgarnął mistrza.
A Ty na marginesie to za kim jesteś? Lech I Jagielonia grają w piłkę a Raków jest obrzydliwy moim zdaniem
0
@Lucyffffer1922 Za Pogonią Siedlce xd
0
@FcPortoFan1999 o to grubo :D zbyt wielu powodów do świętowania nie masz jednak liczą się przywiązania do lokalnego klubu
0
@Lucyffffer1922 Pewnie że nie mam.Ostatnio tylko rozczarowania mnie spotykają.
0
@FcPortoFan1999 a Barcy nie oglądasz?
0
@Lucyffffer1922 Nie oglądam.Nie Jestem sezonowcem.
0
@FcPortoFan1999 sporo tracisz to jest spektakularny klub. Ja oglądam Lecha i Barce tylko. Chyba że piłki klub gra w Europie no i ligę mistrzow
0
@Lucyffffer1922 Nie chcę być chorągiewką która biegnie za sukcesami.Nie poszedłem za Barceloną Guardioli i tutaj nie pójdę za Flickowcami.To jest pójście na prościznę czego staram się unikać.
0
@FcPortoFan1999 zdecydowanie tak ale każdy kiedyś zaczynał kibicowanie. Porto też pewnie przez jakiś przypadek kibicujesz. To nie jest to samo co ligowe podwórko. Ja Barcy kibicuje mniej więcej od Zubizzarety, Linekera czy Beguiristaina
0
@Lucyffffer1922 Barcelonie czy Madrytowi nie kibicuję bo to byłoby zbyt łatwe.
0
@FcPortoFan1999 czy ja wiem. Były długie lata posłuchy. Daleko szukać nie trzeba ostatnie parę lat Barcy były bardzo gorzkie
0
@Lucyffffer1922 Te ostatnie lata to nie są jakieś wielkie lata posuchy.To było coś co obecnie kibice Realu przeżywają-czyli lekkie otrzeźwienie z życia w obłokach.