- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1820 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1820 Culés
0
Szalony mecz za nami. Cieszą mnie liczby Raphini, dwa gole i asysta i oby to był punkt zwrotny po ostatnich dniach. Na plus również Yamal, Fermin, Ferran czy Olmo choć miał negatywny udział przy bramce Celty na 3:1, ale później odkupił winy.Na drugim biegunie fatalna dzisiaj defensywa z De Jongiem na czele. Wiele niedokladej gry, spóźnieni, złe wybory, słabo to wyglądało. Holender powinien nas opuścić. Za dużo gry w kratkę z jego strony, a tych meczy gdzie można go chwalić jest zdecydowanie za mało.
Lewy też słaby występ. Dużo strat, niedokladności, ciało obce oprócz piłki do Rafała na 3:3. Flick mógł zostawić Torresa i Fermina a zdjąć Polaka i De Jonga. Jest dobrze, są 3 pkt próbujemy dalej.
1
@konajoncek Stronniczość aż kłuje w oczy. Kolejny bezbarwny mecz zespołu, jakości jak na lekarstwo i tragiczne wylewy w obronie ale de Jong najgorszy... To dlaczegóż nie zagra ten wielki następca Busquetsa co nie łapał się do rezerw City środkowy obrońca Eric Garcia?
Linia obrony notorycznie łamie linię czy to Martin czy Kounde ale zdarza się też Cubarsiemu. Inigo trzyma poziom, ale też nie gra jakoś wybornie i tutaj zwalać na kogoś nie można. de Jong nie popisał się przy straconej bramce, ale dlaczego on musiał tam asekurować Martineza? To była strefa Maldiniego, Inigo i Pedriego którzy grają bliżej lewej strony. Winę ponosi cały zespół bo znów odległości poszczególnych graczy były zbyt duże przez co powstał bałagan na boisku z wolną przestrzenią w bocznych sektorach.
Najpierw warto zapoznać się z taktyką i dostrzec z jaką mentalnością ponownie wyszła na boisko Barcelona, a dopiero później zacząć wylewać swoje frustracje. Natłok meczy jest ogromny, ciężko nie ustrzec się błędów kiedy ewidentnie drużynie brakuje paliwa w baku i odczuwa trudny sezonu w nogach. Więcej świadomości dla ekspertów z La Rambli się przyda ;)
1
@konajoncek Nie przypisywałbym de Jongowi win obronców. Przy asekuracji pomylił się, ale mógł go zmylić nadbiegający Martinez. De Jong ma w meczu sporo udanych rozegrań i dryblingiem, kółeczkiem potrafi skutecznie pozbyć się ogona oraz rozprowadzić piłkę.