- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1573 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1573 Culés
23
Wierzycie w życie pozaalkoholowe?
4
@Luciano99 Tak, podobno gdzieś tam istnieje takie miejsce, gdzie ludzie spędzają weekendy bez kaca, rozmawiają o uczuciach przy herbacie i pamiętają wszystko, co robili po 22:00.
5
@Luciano99 Nie, zresztą nie ma czegoś takiego.
4
@Zoker A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.
0
@macio_944 A czemu? Jedni wierzą w niebo, inni w karmę, a ja w życie pozaalkoholowe.
6
@Luciano99 jestem po 2 dniowym ciągu alkoholowym i mogę stwierdzić tylko jedno, nie
1
@Luciano99 Prędzej uwierzę, że ziemia jest płaska niż w życie pozaalkoholowe.
0
@Zoker A nic, po prostu bardzo często odpowiadasz na różne komentarze tak jakbyś miał kij w tyłku, super poważnie, bez luzu, więc zalecam większy luz i tyle. Pzdr!
2
@macio_944 Toć moja wypowiedź była sarkastyczna xD
Najwyraźniej trzeba wszędzie dawać lenny face lub 'xD', bo niektórzy nie potrafią tego odczytać.
7
@Luciano99 Wierzący, niepraktykujący
1
@Luciano99 Nie. Bez alkoholu nie ma życia. Alkohol sprzyja prokreacji.
0
@July_6_BcN idziemy na drinka?
0
@tadzik447 no pewa ;)
0
@July_6_BcN ale tylko Ty pijesz, bo ja jestem niepijący ;D
1
@tadzik447 a to tak się nie bawię XD
0
@July_6_BcN nie potrzebuję pić, żeby prokreować ;D
0
@tadzik447 kto powiedział, że ja chcę z Tobą prokreować?
0
@July_6_BcN Na drinka się zgodziłaś, a jak sama stwierdziłaś, alkohol sprzyja prokreacji :D
1
@tadzik447 sprzyja, co nie oznacza, że zawsze kończy się jednym ^^
0
@July_6_BcN Tak prawdę mówiąc to ja też nie wiem czy z Tobą chcę :D Wydajesz się miłą osobą, ale innego wyobrażenia o Tobie nie mam :D
1
@tadzik447 No właśnie, może jednak jestem robotem (: