La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1328 Culés

2

Już za chwilę pierwszy ćwierćfinał azjatyckiej ligi mistrzów, a nie jakieś tam podrabiańce europejskie.

O 18:30 Al Hilal podejmie koreańskie Gwangju (czyta się dziańdziu). Nie ma miękkiej gry i Jorge Jesus nie wystawia Arabów:D poza Salemem al Dawsarim, który ma świetny sezon - już double double, jeszcze tylko jeden Arab w składzie, a reszta to „gwiazdy”. I tak od bramki Bono - dalej Cancelo, Renan Lodi, Koulibaly, następnie Neves i Milinkovic Savic no i ofensywne czworio (ze trio, ale czterech. Kumacie? Wiem że kwartet).
Mitrovic, Marcos Leonardo, Malcom no i wcześniej wspomniany Dawsari.

U gości na uwagę zasługuje zdecydowanie reprezentant Albanii - Jasie Asani, który w tej edycji LM ma 9 goli w 9 spotkaniach.

Kto wygra? No wiadomo:) wielbłądy bez podjazdu, o czym świadczy fakt że na 8 drużyn, aż 3 są z Arabii.
@mekston

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?