- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1404 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1404 Culés
15
To już dzisiaj!
Sobota wieczór - wielki mecz na który czeka cały piłkarski świat. Starcie gdzie zwycięzca może być tylko jeden.
Al Nassr - Yokohama Marinos
@escarabajo @blakkudium @FcPortoFan1999 @Adran360 @Lionel_Messi10 @Lanosss
3
@mekston Prawdziwe El Clasico!
1
@mekston Może Yokohama zaskoczy?
2
@mekston a Al Ahli z Buriramem to co? Nie ważny ten hicior?
1
@Lanosss nie aż tak, dlatego to Naserów z Yokohama dali jako mecz na 21.30
2
@blakkudium potencjalnie Kawasaki jesli ogra Al Sadd
Marinosi to ostatnia drużyna ligi japońskiej - to bylaby uber sensacja jakby Naserzy nie dali rady ostatniej ekipie ligi japońskiej aktualnie i jeszcze mecz w Jeddah jest pamiętajmy - ekipy z Saudi maja handicup gry praktycznie w domu (Ahli to gra u siebie wlasciwie)
@Lanosss
1
@mekston W sumie będzie co oglądać zatem po 21:30.Przynajmniej 1 połówkę.
1
@FcPortoFan1999 CCC i AFC to najważniejsze rozgrywki na planecie
1
@mekston AFC pewnie tak bo nazwa prawie jak tych rozgrywek bokserskich-UFC.
0
@FcPortoFan1999 i te i te super wazne
CCC moze zgarnac Bestia z Cruz Azul
0
@mekston CCC to mniej istotne.
0
@FcPortoFan1999 bardzo istotne, Mati moze wbic do topki wtedy w walce o ZP
0
@mekston W tym przypadku to raczej Brązowej Piłki xd
0
@FcPortoFan1999 Bestia bedzie atakowac - zobaczymy jak pojdzie Azulom
0
@mekston Raczej nie będzie.
0
@FcPortoFan1999 oj bedzie,
Poczekajmy na rewanz
0
@mekston Mógłby rewanż przegrać aby wypocząć na finał!
0
@FcPortoFan1999 nie, tu moze byc gotowane
0
@mekston Gotowanie lecz nie jego.
0
@FcPortoFan1999 dajmy mu szanse, widzielismy jaki wplyw mial na Kadre
0
@mekston Szansę dam mu.Niemniej do Złotej Piłki!