La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2010 Culés

7

Liczę dzisiaj na Arsenal. Jeśli awansujemy do finału LM, to wolałbym żebyśmy tam zagrali z Arsenalem niż PSG, bo jeśli przegralibyśmy z PSG, to poza goryczą porażki byłbym dodatkowo wkurzony, że ten parszywy katarski twór zdobył LM, a jakbyśmy przegrali z Arsenalem, to byłbym tylko zawiedziony przegraną i nic więcej, bo do Arsenalu nic nie mam.

1

@Pawlak1992 Ja przede wszystkim liczę na finał Arsenal - Barcelona bo po prostu chciałbym powtórki z 2006 roku, a wspominam go bardzo dobrze i poza tym także do Arsenalu nic nie mam.
Oczywiście mogę się mylić ale mam wrażenie, że Arsenal mógłby być trochę łatwiejszy niż PSG ale żeby myśleć o finale to najpierw zdało by się pokonać Inter, a to także wcale łatwe być nie musi.

0

@Pawlak1992 też mi się marzy Arsenal, zawsze miałem sympatię do tego klubu ze względu na Henryego, Ljungberga i oczywiście Wengera.
Poza tym to może być świetny dla oka mecz.

0

@Matt_i1992 Ogólnie lubiłem tamten Arsenal właśnie z lat w którym grali z Barceloną w LM.

Lehmann, Senderos, Campbell, Eboue, Toure, Cole, Hleb, Gilberto Silva, Fabregas, Ljungberg, Reyes, van Persie, Bergkamp czy właśnie Henry.

Mega zespół. Gdyby nie Barcelona byłbym za tym żeby wygrali LM.

Z PSG w sumie też może być świetny mecz bo oni także grają bardziej ofensywną piłkę więc tutaj trochę stanę w obronie PSG ale wiadomo, że i tak będę w tym dwumeczu za Arsenalem, a w finale właśnie chce meczu Arsenal - Barcelona.

0

@Stinger_ zgadzam się, ale mam dużo większy sentyment do Arsenalu niż to PSG, z drugiej strony dzięki PSG mieliśmy na oku Roniego i go pozyskaliśmy, a reszta już jest historia...

Lehmann... Zapomniałem o nim a bardzo go lubiłem i do tego Campbell. Świetna drużyna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?