La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

4

Co to za jaja są xD
Tak to ja sobie mogłem robić, jak miałem zdalnie studia, że się dołączało do Teams, wyciszało i obecność była.

1

@damianex10 gdzieś w radio słyszałem kilka dni temu, że zmienili zasady co do Oscarów i Jury. Otóż uważaj... podobno Jury od tego roku będą musieli OBEJRZEĆ oceniane produkcje. Kumasz? Do tej pory nie musieli:)
Nie sprawdzałem, nie wiem, jeśli jedna to prawda to szacun:)

2

@damianex10 pewnie jak w szkole dzwonią do tego jednego kujona który obejrzał wszystko i pytają na co głosować

1

@damianex10 Później taki szajs jak Anora wygrywa nagrody. Infantylne dialogi, chaos, dawanie dupy, pieniądze i cukierkowe życie u boku łobuza, takie dziś filmy trafiają na czerwone dywany pod tiktokowe, resortowe dzieci

1

@escarabajo Ten post o tym mówi. Masz teraz apkę, która sprawdza, czy odtworzyłeś film. Tylko to w sumie nic nie zmienia, jak pisałem wcześniej, bo nie ma takiej możliwości, żeby coś zmienić. Jeśli nawet wprowadzisz śledzenie wzroku eye-trackerem, to ktoś może film oglądać na autopilocie. Ja tak często robię, jak chce, żeby ktoś się odczepił i mi wciska coś do wspólnego oglądania, co mnie z góry nie interesuje. Jeśli na przykład ktoś nie lubi danego reżysera, czy czegoś innego to i tak nie zagłosuje. Nic to nie zmieni.

Tyle lat złotej piłki, a się jeszcze nie nauczyli ludzie, że to jest rzeczywistość subiektywnych plebiscytów.

Jedyna opcja to kryteria znane z góry (czyli zobiektywizowanie kryteriów), ale wtedy, zamiast tworzyć sztukę dla sztuki, będzie się tworzyć filmy według klucza, żeby zyskać punkty. I tak źle, i tak nie dobrze. Ludzie przywiązują do tego za dużą wagę.

Edit. Przenieśmy to też na realia Złotej Piłki. Czy każdy oceniający na ZP oglądał od deski do deski wszystkie mecze wszystkich nominowanych graczy? Nie wiem, skąd ludzie biorą pogląd, że żeby subiektywnie zagłosować za czymś, mając zdanie, że mu się to podobało i powinno wygrać, trzeba widzieć wszystko inne.

1

@misterio Pisząc swoje myślałem właśnie o złotej piłce - plebiscycie popularności.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?