- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1604 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1604 Culés
5
Dramatyczny Inter. Vancouver łatwo sobie poradzili.
W finale CCC Vancouver czeka albo na Cruz Azul albo na Tigres.
Fatalnie wygląda ta ekipa za Mascherano.
@Lanosss @Tollusiek @Lionel_Messi10 @FcPortoFan1999 @escarabajo @Adran360 @blakkudium
3
@mekston no piździocha niestety. Mascherano beton :D Inter musi sie wzmocnić w letnim oknie transferowym, potrzebny jest ktos do pomocy, Leo sam tej brygady nie pociągnie. Martwi Luisito, brak jakichkolwiek sytuacji do strzelania
4
@Lanosss Suarez który to 8 mecz bez gola
Za dużo na siłę Argentyńczyków a za mało patrzenia na rzeczywistą jakość
Za rok niestety ale wszyscy będą starsi i fizycznie to może jeszcze gorzej wyglądać
3
@mekston zalapalem sie z rana rowniez na mecz Lakers-Timberwolves. Liczylem, ze dojdzie do kolejnego spotkania, ciekaw jestem jak pani Buss zareaguje, czy będą wzmocnienia. Chyba najwiekszym pozytywem tej ekipy to jest Hachimura
0
@mekston Ale po co mnie do CCC oznaczasz?
1
@FcPortoFan1999 to ważne rozgrywki i grają nasi
Dzisiaj w nocy Bestia z Cruz Azul wchodzi do gry
0
@mekston Przeceniane i to ogromne.
1
@FcPortoFan1999 bardzo silne, zobaczymy co pokaże bestia
0
@mekston Ty zobaczysz.Ja nie zamierzam bo mam ważniejsze rozgrywki w Europie!
1
@mekston dobrze, że nie zostałem na drugą połowę, znaczy zostałem, ale po szybkich dwóch bombach poszedłem spać. Oby zwolnili łysego, fajnie sobie krzyczy przy linii boiska, ale niech więcej już nie trenuje xd
0
@FcPortoFan1999 co będziesz oglądał, Oskar?
0
@Czajka90 Ligę europejską i konferencji.