La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

1

Moim zdaniem Olmo nie powinien grać razem z Pedrim i de Jongiem, bo potem, kiedy schodzi np Pedri i Olmo, to nie nikogo, kto rozegra piłkę. A tak schodzi Pedri, wchodzi Olmo i zawsze to jakaś kreatywność jest kontynuowana.

0

@norbi77 Ale to nie można tak patrzeć. Zawodnik powinien dać radę zagrać 90 minut.

0

@norbi77 Czyli trzymać Olmo na ławce żeby wchodził w 80 minucie za Pedriego?
No i druga sprawa, ze Olmo albo nam uraruje tylek ważną bramką czy podaniem albo czlapie po tym boisku i wiele nie daje zespołowi. Nie wiem czy to rozgrywanie tak dobrze mu wychodzi, to raczej mistrz ostatniego podania, ale to też w zależności jaki mecz mu sie "wylosuje"

0

@LukaszFan
Nie o to chodzi, żeby wchodził akurat za Pedriego, ale np w 60 minucie za np Fermina i potem przy ewentualnym zejściu Pedriego, to mamy na boisku w miarę świeżego rozgrywającego.
@PatrykBarca
W tym sęk, że nie mają.

0

@norbi77 Olmo to nie jest profil Pedriego w rozegraniu. I nie schodzi tak nisko. Zupełnie nasza pomoc jest uzależniona od kanaryjczyka bez znaczenia kto w niej gra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?