La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2748 Culés

0

Jeszcze przed meczem z Interem , tu koledzy prowadzili dyskusję (min. profesor @mekston), kto z Barcelończyków zasługuje bardziej na Złotą Piłkę. Padły min. tezy, że ważne będzie pokazanie się na wielkiej scenie czyli w pozostałych meczach LM.

Zobaczcie teraz narrację w mediach lokalnych i światowych, jak bardzo zawładnął wyobraźnią kibiców Yamal koncertem z Interem. Prawdopodobnie w oczach typowego głosującego z Bahamów czy Wysp Zielonego Przylądka kandydat jest jeden czyli Yamal.
Nawet taki Dembele w meczu z Arsenalem był zaledwie cieniem Lamine'a.

Co jeden show może zrobić z ludźmi. Piłka to widowisko, więc dla niektórych łyse statystyki to nie wszystko.

2

@Comentateiro Tymczasem dla mnie Harry Maguire jest faworytem do Złotej Piłki!

1

@Comentateiro

Barca zgarniając LM i Ligę ma podium z ZP. Czy Lamine powinien to zgarnąć? Moim zdaniem nie

3

@Comentateiro „Prawdopodobnie w oczach typowego głosującego z Bahamów czy Wysp Zielonego Przylądka kandydat jest jeden czyli Yamal.”

W ZP juz nie glosuje dziennikarz z Bahamów.

Głosują dziennikarze z krajów które są top100 w rankingu FIFA

Bahamy obecnie zajmują 204 miejsce

Dziennikarz z Wysp Zielonego Przylądka akurat będzie miał prawo głosu - obecnie 72 miejsce w rankingu FIFA.

2

@Comentateiro Yamal ma takie social wyrobione, że Raphina przy bladym rewanżu, ewentualnym finale i klasyku może popatrzeć sobie na ZP i ja czuję, że mogą być problemy z nim przez to, a nawet odejdzie zimą

2

@Eklerek @Comentateiro Yamal sezon temu byl 8 w ZP, to tez pomaga - pokazuje ze nie jest przypadkowo i czesc osob juz na niego glosowala.

Tez wlasnie jest ten aspekt magii plus warto pamietac ze Yamal ma Lige Narodów - moze nie jest to niewiadomo jak wazne trofeum ale jednak moze miec sukcesy druzynowe na gruncie klubu i repki a Brazylia ma swoje demony

Mecz z ARG - niby eliminacje ale mecze z ARG zawsze maja swoje znaczenie i cisnienie i to nie byl dobry moment Raphy

2

@Comentateiro I bardzo dobrze, bo właśnie o widowisko tu chodzi, dzięki temu jest to świetna rozrywka.

Chociaż z drugiej strony boli, że zawodnicy tacy jak Pedri nie są wystarczająco doceniani.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?