La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

0

Raphinha w tym sezonie miał mecze w których nie wychodził. Od zimy tych spotkań razem z czerwoną kartką się zrobiło może 3-4 jak nie więcej. Yamal taki mecz miał chyba jeden. Niezależnie od rotacji jakie Hansi wymyśli, drugi mecz wolnego dla Yamala to nie jest proszenie o zbyt wiele! I nie zadowoli mnie zmiana w 70 minucie gdzie będzie grał na świeżego przeciwnika przez większość meczu.
Jak ma zagrać to niech to będzie druga połowa gdzie wynik może być ustawiony, jak nie to będzie musiał pomóc ten wynik zrobić jak wejdzie. Wyjdzie na to samo bo robienie korzystnego rezultatu od początku meczu też będzie wymagać gry na pełnych obrotach, a i tak go zmieni w 70 minucie albo później. Pozatym Raphinhi się przyda mecz w którym będzie liderem zespołu dla podbudowania rosnącej z powrotem formy. W dodatku ma ter-stegena z którym współpracują całkiem nieźle, jakkolwiek to nie brzmi ;D

0

@jakub1906 Raphinia ławka, jest zagrożony żółtymi przed El Clasico

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?