La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

3

Nadszedł dzień dzisiejszy!

Może i gra rezerwowa Barcelona. Może i Kane zdobywa trofeum, ale jest coś ważniejszego dzisiaj..

Otóż o 18:30 mamy finał najważniejszych rozgrywek na globie? Nie! W całym
Wszechświecie. Żartuje, byłby to tak ważny finał gdyby był w nim CR, ale nie ma, więc jego fani powiedzą że to nic nieważny mecz. Jednak nie dla nas! Nie dla fanów ligi wielbłądów!

Finał azjatyckiej ligi mistrzów!

Al Ahli z naszym potężnym Kessiem podejmą japoński motocykl Kawasaki!
Poza wybrzeżokościosłoniowianinem mamy wszystkich! Poza Gabri Veigą - ten na ławce. Mahrez, Toney, Firmino, Galeno, Ibanez, Demiral, Alioski czy Mendy. Niejednego z nich w składzie chciałyby topowe europejskie kluby.

Co do gości to w składzie wiele gwiazd, między innymi dziewięciu Japończyków i dwóch Brazylijczyków:)

Kto wygra? No cóż… może i motocykle pokonały CRa i spółkę w półfinale, ale Ahli są w gazie. Mahrez walczący o najlepszego strzelca, Firmino grający tylko w tych rozgrywkach. No Araby biorą to.

3

@escarabajo @Kessie będzie wymiatał po kresce.
A tu link do transmisji dla koneserów.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?