La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

3

Te mecze o 14 to zawsze taki piknik, nie ma motywacji, więc może Celta coś ugra

0

@ali3gator Real już gra tylko mecze o pietruszkę.

7

@FcPortoFan1999

Nie rozpędzałbym się tak bardzo

0

@Who_you_mam A o co grają? dla nich te mecze to już przygotowania pod KMŚ.2 miejsce to maks na co ich stać.

2

@FcPortoFan1999 O co grają? Hmm... o mistrza kraju?

1

@FcPortoFan1999

Grają o ligę. Wygrywając dzisiaj i za tydzień mają tylko 1pkt straty, a my mamy mecz z Espanyolem i Bilbao na wyjeździe plus Villarreal u siebie.

0

@Kgorecki2500 O co grają? mistrza kraju? przy takiej stracie? i jeszcze mecz z Barceloną wyjazdowy...z tą defensywą xd @Who_you_mam Wygrywają za tydzień z Barceloną...wy w to wierzycie?

0

@FcPortoFan1999 Przy jakiej stracie? Przecież mają tylko 4 punkty straty i mecz bezpośredni. Chyba nie liczysz obecnie, nie jest to 7 punktów różnicy, bo to nieprawda

0

@KamQiX Załóżmy że dzisiaj wygrają(co wcale pewne nie jest) i jest te 4 punkty.I jak to widzisz w Klasyku z takim czymś co mają w defensywie? może powiedz że zagrają na zero z tyłu..ich najlepsza okazja na trofeum uciekła w Pucharze Króla.Tam mogli sobie pozwolić tutaj na grę od pleców.Tutaj? będą musieli wyjść mocniej.

0

@FcPortoFan1999 Może będziemy zajechani po meczu z Interem albo co gorsza w kiepskim stanie mentalnym, jeśli odpadniemy z LM. Do tego możemy marnować mnóstwo okazji w Klasyku, a Realowi się przyfarci i strzelą 3 gole z 2 okazji. I wygrają 2:3. Aż takie nierealne? :)

0

@KamQiX Real w starciach z czołówką La Liga to po prostu słaby zespół który opiera swoją siłę na tym tzw. "mentalu" a Oni siłę mentalną mają w tym sezonie słabą.Fizycznie też są kiepscy.Ja się nie dam nabrać na ten zespół.

0

@FcPortoFan1999 Ja wolę do tego podchodzić ostrożnie.

0

@KamQiX Moim zdaniem to słuszne podejście jednak aż tak przesadnie przerażonym być też nie można w tej sytuacji w jakiej jest Barcelona.Tym bardziej że Real chcąc nie chcąc, będzie szykował formę na jedyne trofeum które mogą zgarnąć w tym sezonie czyli KMŚ.Na Barcelonę Oni ostatnio w głowach przegrywają.

0

@FcPortoFan1999 Nie, nie, absolutnie. Daleko mi do tego, żeby się bać. Ale równie daleko do ogłaszania Barcelony Mistrzem Hiszpanii.

0

@KamQiX Mnie Real w tym sezonie nie przekonywał, nie przekonuje i nie będzie przekonywać.Tam nawet nie ma kogo pochwalić.Wszyscy nawalili zwyczajnie.Może jedynie Courtois.

0

@FcPortoFan1999

Klasyki rządzą się swoimi prawami. Ja nikogo nie lekceważę

0

@Who_you_mam Ostatnio Klasyki rządzą się takimi prawami że Barcelona strzela przynajmniej dwa gole i to się nie zmienia.Z taką pokiereszowaną defensywą najpewniej stracą jeszcze więcej.To nie jest lekceważenie ale Real to po prostu słaba drużyna w tym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?