La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

2

Nie za bardzo jaram się xG ale 2,37 w pierwszej połowie Jagi i 20 strzałów na bramkę Górnika robi wrażenie.

1

@escarabajo Tylko z taką skutecznością to Oni zaraz wypadną z podium (*)

0

@FcPortoFan1999 No to wypadną. Trudno. Ja tylko mówię, że „liczby” pierwszej połowy robią wrażenie.

1

@escarabajo byle trafiali dużo w meczu z Rakowem :) mieli jakieś lekkie załamanie ale mam nadzieję że to będzie punkt kulminacyjny :)

1

@Lucyffffer1922 z Rakowem to niech każdy trafia:)

0

@escarabajo Dla Jagiellonii to nie takie trudno bo to jednak oznacza brak europucharów na nowy sezon.

1

@escarabajo ale szczególnie Jaga za tydzień. Tam muszą wygrać dla dobra piłki nożnej :)

0

@FcPortoFan1999 dla mnie trudno bo nie zależy mi jakoś mocno na ich pucharach:) kumasz chłopaku?

0

@escarabajo Nie kumam...a nie kumam!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?