- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
6
Walicie czy nie?
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
0
Takie pytanie - dlaczego Red Bull w tym sezonie jedzie na jednego kierowcę?
1
@Stinger_ bo punktowo wychodzi to samo co na dwóch
1
@Stinger_ a w którym sezonie oni nie jeździli na jednego kierowcę?
0
@Stinger_ Red Bull od zawsze ma taką strategię
0
@Nieznajomy @MadafakinGuy No nie wiem. Oczywiście poprzedni sezon Pereza był słaby ale kilka miejsc na podium złapał.
Jeszcze poprzedni skończył na 2 miejscu - oczywiście porównując do Maxa to szału nie zrobił ale jednak wszystkich innych pokonał, a teraz? Co w ogóle sprawiło, że Red Bull wziął kierowcę, który nie ma nic?
0
@Stinger_ Jak Perez kończył na 2 miejscu to RBR totalnie dominował stawkę wygrywając wszystkie wyścigi poza jednym. Teraz mają 2 a być może nawet 3 bolid w stawce.
0
@Nieznajomy I co z tego? Przecież nawet z trzecim bolidem w stawce Tsunoda powinien jakoś wyglądać, a on jeździ tragicznie i nie nadaje się na tego typu ekipę. Rok temu też nie brylował więc kompletnie nie rozumiem co Red Bull chciał osiągnąć tym transferem.
0
@Stinger_ z trzecim bolidem naturalna pozycja to P6, gość wskoczył do teamu bardzo nie dawno, a ten bolid jest bardzo trudny w ogarnięciu. IMO jest pozycje są całkiem dobre, na pewno lepsze niż się spodziewałem. Po prostu Max jest super szybki i zmienia optykę na drugiego kierowce
0
@Nieznajomy Zakład, że za pół roku Tsunoda niewiele się poprawi jeśli w ogóle?
Oczywiście jeśli go nie wyrzucą do tego czasu.
0
@Stinger_ będzie dowozil coś pomiędzy P6 a P9. Pytanie czy to dla Ciebie dobre wyniki czy kiepskie
0
@Nieznajomy Jak na razie w tym sezonie najlepszy wynik to 9 miejsce więc to ma być dobrze?
A poza tym nie chodzi tylko o to by dojeżdżać na "bezpiecznym" miejscu ale zrobić coś żeby pokazać swoje umiejętności jak to robi Max.
Jak na razie Tsunoda pokazuje, że korzysta na lepszym aucie. Inaczej byłby na samym szarym końcu. Szczerze? Dla mnie tragedia i dalej nie rozumiem co skłoniło Red Bulla by podpisać Tsunodę, może ty wiesz?
0
@Stinger_ a kogo innego mieli podpisać w tym momencie sezonu? I kto z top kierowców zgodzi się jeździć obok Maxa gdzieś z góry wiesz że nie masz szans go przeskoczyć (bo na 99% będzie od Ciebie szybszy a do tego ma bardzo mocną pozycję w zespole). RBR może kontraktować tylko solidnych kierowców dowożących bezpieczne punkty, nikt kto potrafi wyczarować coś ekstra tam nie przyjdzie dopóki jest Max
0
@Nieznajomy Nie wiem ale dlaczego w tym momencie? Przed sezonem nie mogli? Zakaz jakiś mają?
Solidne bezpieczne punkty? Na pewno mówisz o Tsunodzie?
0
@Stinger_ nie wiem czy o nim mówię, napisałem wyżej że według mnie pod koniec sezonu będzie dowozil p6-p9. Jeśli nie będzie to będzie źle, ale jeśli będzie (przy obecnym układzie sił ofc) to myślę że będzie to dla nich całkiem ok. Tak na prawdę jedyny sensowny kierowca do wzięcia przed sezonem to Sainz. Nikt inny mi nie przychodzi do głowy