La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 949 Culés

0

Wyjazd martwi oby nas nie zdominowali i nie strzelili szybko bramki.

1

@Dieselzor to jest ten sezon, nikt nas nie zatrzyma, strzela jedna to wpierdolimy 2

0

@Dieselzor pierwsze 5 minut to powinny być lagi na Robercika/Ferrana, żeby unikać zagrożenia pod swoją bramką za wszelką cenę, a z biegiem czasu zdobywać kontrolę i tłamsić gnojków

0

@ali3gator raczej właśnie pełna kontrola nad piłką, ale na połowie przeciwnika oraz duszenia akcji przeciwnika w zarodku np poprzez faul :)

0

@mmaciass no tak, tylko przeciwnicy wiedzą, że u nas jest mentalność zakazu wybijania piłki, więc na początku meczów nas cisną na maksa i wbijają gola jak stracimy przed swoim polem karnym :) Czasem trzeba tą piłkę wybić i zranić serce Xaviego, szczególnie na początku meczu

0

@ali3gator a tu się zgodzę ale akurat drużyna Flicka nie ma z tym raczej problemu. Szczęsny też jak trzeba to wybija :D Zobaczymy! nie mogę się doczekać spotkania

1

@mmaciass pierwszy gol z Interem właśnie przez to straciliśmy chyba :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?