La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

2

Ciekawostka MLS.

Zeszłoroczny mistrz - LA Galaxy pojechało do Nowego Jorku minionej nocy na mecz z Red Bulls.

Gospodarze jednak po porażce w finale zeszłych rozgrywek chcieli się odegrać.
Efekt?
7:0!!! Oni ich zjedli i wiecie co zrobili na sedesie.
Emi Forsberg - były zawodnika Lipska - dwa gole i asysta.
Z kolei były napastnik Bayernu - Choupo Moting z dubletem.
Na koniec też wszedł na boisko były zawodnik Miedzi - Wiktor Bogacz i zapisał na swoim koncie asystę.

Mistrz po 12 kolejkach ma 3 punkty i 28(!!!) straconych bramek. W tym wszystkim szkoda Marco Reusa.

0

@escarabajo @FcPortoFan1999 zobacz wlasnie - zeszloroczny mistrz dostaje 7-0! w meczu

0

@escarabajo Marco Reus i tak wygral MLS, czego np nie udalo sie wielu wielkim graczom

0

@mekston Musieli najwyżej zagrać pod oglądalność.

0

@mekston no wygrał. Oczywiście. I bardzo dobrze. Szkoda że to tytuł w MLS a nie Bundeslidze, ale niemniej boli taki widok. Tym bardziej że człowiek sympatyzuje z Galaxy.

0

@escarabajo @mekston bundeslige to akurat jego Borussia przegrała na własne zyczenie w sezonie 2022-23. Jednak to taki klub, ze lubi sie oddawać Bayernowi

1

@Lanosss niemniej Reusa szkoda.

0

@FcPortoFan1999 az tak to nie, po prostu Galaxy z ciężarami w tym sezonie

1

@Lanosss a najbardziej to chyba boli ta kontuzja przed MŚ 2014

0

@mekston Czyli to taki Real.

0

@FcPortoFan1999 nie no aż tak to nie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?