La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 684 Culés

1

Ależ szkoda tych paru pieprzonych minut z Interem..
Można gdybać :/ Messi Iniesta Xavi na podium złotej piłki, analogiczna sytuacja z Pedrim Yamalem i Raphinią- kolejność dowolna :)

Za 2 tygodnie Balde Lewy Kunde w pełnej dyspozycji.. PSG świetnie ustawione przez Luczo to by był kosmiczny mecz.

Szczęsny nawet jak nie przedłuży kontraktu będzie zapamiętany jako legenda Paulinho Mathieu itp. Piękna historia dwóch Polaków ale pozostaje to jedno ale, no cóż.

To co zrobił Hans to jest jakiś kosmos, TOTALNY sezon nawet kibice realu( Ci normalni) zgadzają się że graliśmy najlepiej czy najatrakcyjniej w piłkę w tym roku. Przeprowadzić parę transferów i obyśmy wrócili z tak samo dobrą grą na CAMP NOU w przyszłym sezonie :D KAMPIONES KAMPIONES OLE OLE OLE!!!!!!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?