- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
6
Walicie czy nie?
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
6
To intensywne lajkowanie krytyki wrogów Mentzena robi się zabawne.
Wy naprawdę jesteście zorganizowaną sektą laramblową.
Ale mam ubaw.
2
@Comentateiro ciii, oni myślą, że nikt tego nie widzi
11
@Comentateiro a może zwyczajnie Mentzenowi dzisiaj (PÓKI CO) dobrze idzie? Nawet Niżnikiewicz (Rzeczpospolita) na Twitterze to poruszył
0
@Comentateiro co jest złego w konstruktywnej krytyce?
0
@michal26 Ale ja tu nie krytykuję Sławomira.
0
@Natenczas Jakiej? Konstruktywnej? Nie rozśmiesaj mnie - to czyste sekciarstwo i zaślepienie.
1
@Comentateiro A co powiesz o lajkowaniu nawzajem waszej sekty?
To że jest was mniej nie oznacza że nie dzieje się to tak samo
0
@arasz1819 Ten sosik konfederacki jest niemożliwy.
1
@Comentateiro nie przegadasz tutaj. La rambla jak patrząc to wyborcy Mentzena niestety, ale pamiętaj więcej lajków nie znaczy zawsze prawdy.
0
@Roobo Jakiej sekty bajkopisarzu? Przecież my, demokraci, tu nawet dziś nie krytykujemy specjalnie nikogo.
0
@Comentateiro twój faworyt dostaje nieźle bęcki w debacie więc wrzucaj więcej postów na temat Mentzena. To na pewno pomoże!
0
@Natenczas Zandberg? Moim zdaniem wypada dobrze i rzeczowo, jak zawsze.
1
@Comentateiro Demokraci xD
Hahahahahahahahahahahahahaahgaab
0
@Roobo Ty się już zbłaźniłeś swoją definicją demokracji, której za grosz nie rozumiesz. Zamordysta śmiejący się ze mnie to dla mnie komplement.
0
@Comentateiro Hahahahahahahahaha
Daj już spokój Panie "Demokrato"
0
@Roobo Nie dam spokoju, zamordystów trzeba trzymać z dala od władzy. Historia już pokazała, że demokracji trzeba bronić przed ludźmi o Twoim sposobie myślenia.
0
@Comentateiro
Czemu sobie wmawiasz rzeczy które nie mają nic wspólnego rzeczywistością?
Mówisz o historii a teraźniejszość pokazuje że osoby o twoim sposobie i twoich poglądach są zagrożeniem dla demokracji co pokazała np. Rumunia.
Radzę udać ci się do specjalisty by złapać kontakt z rzeczywistością.