La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1828 Culés

12

Ale jestem usatysfakcjonowany tym sezonem. I jeszcze w bonusie zespół gra futbol 3 razy bardziej atrakcyjny niż dowolny najatrakcyjniejszy zespół w Europie.

Flick pokazał, że nie ma czegoś takiego jak mental przegrywa wpisany na stałe. Mental zwycięzców można wypracować. Małysz też był Barceloną skoków zanim doktorowie Blechacz i Żołądź zrobili z niego terminatora nie do pokonania.

Czekam na kolejny sezon z wielkimi nadziejami.

1

@Comentateiro Ta LM jeszcze będzie się po nocach śniła przez jakiś czas, ale sezon jeśli idzie o emocję i przyjemność to ścisły top.

1

@Comentateiro Najgorsze jest to, że człowiek już się zaczyna pomału przyzwyczajać :) Takie mecze jak ostatnio z Interem za Xaviego zdarzały się może ze dwa razy na sezon. A tutaj? Walimy 3 gole w co drugim meczu. Flick pokazał, że nadal opłaca się stawiać na odważną piłkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?