La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

1

ja to bym chciał prezydenta, który zniesie wszystkie podatki. teraz i tak nie płacę podatków, bo zarabiam tak mało, że muszę ciągnąć socjale jak blondynka pod klubem w piątkowy wieczór, ale jak już będę bogaty, to ze sławkiem będziemy chodzić do tych samych restauracji w warszawie.

0

@Ramon_Villaverde Był taki kandydat. Stanisław Żółtek.

0

@Ramon_Villaverde to mrzonki nikt ci nie da obniżenie podatków w tym momencie wydatki mamy gigantyczne dzięki Putinowi i trumpowi wydajemy ogromne pieniądze na obronę.Dodatkowo gdyby nie środki ue jeszcze trudniej budowali by się odnawialne źródła energii.Dodatkowo mamy budować drugie tyle dróg lotnisko porty kontenerowe i masę innych inwestycji.Na dodatek pis przejadł kasę.Mamy deficyt do usunięcia do 2030r.Zapomnij o niskich podatkach....ktoś kto ci o tym opowiada to ci zwyczajnie kłamie.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?