- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 781 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 781 Culés
15
Tak patrząc szerzej to nie wiem czy wgl sens jest szukanie wzmocnień na boki obrony w przypadku takiego dołka finansowego. Jest Balde i Kounde jako podstawa. Ten Jofre, Aston Martin i powrót Alexa Valle z wypożyczenia, ktory fajnie sobie radzi w Como pod okiem Fabregasa. Mysle ze ktorys z nich na luzie byłby w stanie wejsc na odpowiedni poziom pod okiem Flicka. Eric ktory juz pokazal ze spokojnie jest w stanie zastąpić Kounde i dac naprawde duzo. Do tego Fort i ten Farre ktory juz był powoływany na druga stronę, obaj mlodzi z duzymi perspektywami na rozwoj. Czy naprawde jest sens szukac kogos poza klubem (gdy nie ma zbytnio miejsca w ffp na takie roszady) jesli mamy takich zawodnikow, a dodatkowo ten ktos byłby i tak raczej zmiennikiem?
0
@wariacik96 Jest sens, jeśli chce się walczyć o wygranie LM. Gdyby kolejny sezon traktować jako przejściowy to ok, ale mamy grać o trofea. Pod koniec będziesz miał to samo co ostatnio, brak jakościowego zmiennika.
Inna sprawa, że pewnie nie będzie żadnych konkretnych transferów in/out, jedynie jakieś fistaszki za darmo albo bardzo małe pieniądze. Plankton się spławi bo chce grać, a ci z nazwiskami się nie ruszą z Barcy.
8
@wariacik96 dla mnie też nie ma sensu szukać wzmocnień na bokach obrony. Skupiłbym się na rasowej 9 i Nico.
0
@RosjaninBut tylko czy znajdziesz kogos w rozsądnej cenie, jakosciowego kto zgodzi sie na role zmiennika a bedzie lepszy od wyzej wymienionych pilkarzy, zgodze się ze jakościowy zmiennik to must have ale tu chodzi o stosunek jakosc/cena oraz podejscie tego potencjalnego zmiennika do roli rezerwowego
1
@difranco a moim zdaniem LO musi wjechać. Martin nie dał rady z Interem i Jofre też na ten moment moze sobie nie poradzić. Balde często miewa mniejsze lub większe urazy, więc jakościowy zmiennik na LO musi być, jeśli chcemy walczyć o LM. Na PO, okazało się, że mamy głębię z nikąd więc faktycznie warto może się wstrzymac.
0
@krzywy Zarzut do (jeszcze niedawno) trzecioligowca że nie do końca dał radę w półfinale LM jest chyba jednak zbyt mocny. Ciężko jest mieć 2 takich samych zawodników na lewą obronę. W idealnym świecie Martin powinien nam obskakiwać dolną połowę tabeli, CdR i słabsze mecze w grupie LM.
0
@kejdzi oczywiście to co mówisz to czysta prawda, ale Balde wypada często z gry przez urazy miesniowe, więc siłą rzeczy ten trzecioligowiec (do niedawna) będzie musiał zagrać, także z silniejszymi ekipami. Śmiem twierdzić, ze gdyby grał Balde lub zawodnik nieco lepszy niż Martin, to dziś dalej byśmy mogli myśleć o tryplecie. Nie zwalam absolutnie winy tylko i wyłącznie na Martina, ale prawda jest taka, że 5 z 7 bramek w dwumeczu, padło z jego strony.
Całe szczęście, że Real miał betonowego Carletto do końca i ten nie grał prawą stroną, bo inaczej mielibyśmy ciepło w kolejnym meczu.
Dół tabeli czy łatwe mecze LM są dobre dla Martina, jak najbardziej, ale w przypadku kontuzji Balde, rodzi nam się ogromny kłopot w starciu z solidnymi lub mocnymi ekipami.
0
@krzywy Tylko że nie możesz mieć na lewej obronie dwóch bardzo dobrych zawodników. W idealnym świecie Martin powinien zagrać 10-15 meczów w lidze, trochę w pucharze i w słabszych meczach LM.
0
@kejdzi nie wiem, czy zauważyłeś, ale już wcześniej przyznałem Ci w tym racje.