- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
23
Najbardziej mnie bawi jak ktoś skrytykuje Nawrockiego albo Trzaskowskiego i od razu się odzywają obrońcy jednej bądź drugiej strony zarzucając z góry za kim jesteś. Od 20 lat każdy się przekrzykuje a Ty pisowcy, a Ty POwcu i w ogóle nie dopuszczają do myśli, że możesz popierać kogoś spoza układu. Jesteś spoza układu TO PEWNIE MENTZEN/BRAUN/ZANDBERG( wstaw sobie kto Ci pasuje pod narracje). Jak już brakuje argumentów to Ci powiedzą - ale w drugiej turze to już musisz głosować na tego lub tego, bo to mniejsze zło. Gówno musze. W drugiej turze głosować po prostu nie będę bo jak mam wybierać między złamaną nogą, a złamaną ręką to wole nie wybierać wcale.
9
@heniusss W sztywnym wyobrażeniu pewnych jednostek każdy musi opowiedzieć się po jakiejś stronie. W głowie nie może im się zmieścić, że ktoś gardzi wszystkimi kandydatami po równo. Dawno nie widziałem tak tragicznej listy.
6
@heniusss Ja tutaj byłem nazywany konserwą, pisfederatom, menceniarzem, prawakiem, a najlepsze, że jestem wyborcą Adiego Zandberga. No ale takie sformułowania tworzą ludzie zamknięci bez otwartej głowy, choć często uważają się za oświeconych...
2
@heniusss debili tu nie brakuje. Ich przywódca, perski śpiewak, to w ogóle przechodzi ludzkie pojęcie
0
@heniusss Wybory powinny być obowiązkowe dla każdego obywatela, nie po to nasi dziadkowie walczyli o naszą wolność , żeby teraz nie chcieć zagłosować na prezydenta. Trzeba wybrać nawet jeśli jest to wybór typu między złamaną ręką a nogą.
3
@MesQueUnClub_87 ciężko się z Tobą nie zgodzić. Też uważam, że jest ciężko kogokolwiek wybrać z tej listy.
@BorzyKrzys Dysonans poznawczy dopada każdego, ale wśród wyborców jest to wręcz przesadne. Jad i zawiść zamiast próby zrozumienia poglądów innych.
@Kozinho. Nikomu nie ujmuje, ale jeśli ktoś nie potrafi zrozumieć czyjegoś punktu widzenia to zwyczajnie jest ograniczony. ;)
@Kondziu_FCB Obowiązkowe wybory kłócą się z podstawowymi prawami człowieka. Nie możesz na kimś czegoś wymuszać. Zresztą nie mówię o nieglosowaniu w ogóle, a o tym że o ile w pierwszym głosowaniu masz szerszy wybór tak w drugim już masz dużo bardziej ograniczone pole manewru i nie każdy ma zamiar wybierać między dżumą a cholerą. Każdy docenia to co robili dla nas i naszego kraju nasi dziadkowie, no może z wyjątkiem polityków na smyczy zagranicznych rządów. :)