- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Popitek12
9
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
0
Z plusów jakby Araujo odszedł latem:
-przyszedł za małą kwotę i dawno się zamortyzował więc można wyciągnąć niezły zysk
-dalej dosyć rzadki profil fizyczny więc jakaś wartość na rynku dalej ma
- nie jest w stanie się zaadaptować do naszego systemu. Mimo największego potencjału motorycznego i fizycznego ma najmniejszy potencjał intelektualny z naszych stoperów i regularnie źle czyta sytuacje boiskowa, spóźnia się, źle ustawia co sprawia, że nawet ze swoich atutów jest w stanie skorzystać
-w formie fizycznej też nie jest najlepszej, ale to jeszcze można wypracować
-wydaje się absolutnie bezrefleksyjny
-mocno średni, a przy naszym systemie nawet słaby z piłką przy nodze co bardzo ogranicza nasze wyjście spod pressingu czy omijanie lini rywali kiedy gramy na autobusy
-od kilku lat nie robi postępów w tych aspektach
Z minusów:
-dużo zarabia i może nie chcieć odejść
-jego pensja może też obniżać potencjalne oferty transferowe
-odejście będzie wymagało zakupu stopera(Inigo i Andreas to trochę zdrowotne zagadki), a opcje szybko znikają z rynku(najlepiej LŚO żeby mógł w średniej i długiej perspektywie zastąpić Inigo)
-jest malutki cień szansy, że wreszcie by zaczął ogarniać po presezonie choć z każdym tygodniem co raz mniejszy i może zwyczajnie nigdy się do naszego systemu nie przystosować
0
@ViscaelBarca2007 Tu jest jeden plus i on wystarczy - nie będzie go w fazie pucharowej LM i w meczu z Realem na szczycie ligi. Reszta mało ważna.
Porządny stoper się znajdzie jak będą pieniądze.