La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1887 Culés

0

Real może kupić w nowym sezonie i 20 graczy. Jeśli w tej drużynie nie będzie zgrania, Vinicius nie przestanie gwiazdorzyć i chcieć być najlepszym pod słońcem, nie osiągną szczytu.

1

@Katalonik97 oni nie mają pomocy , także luzik .
Hujsen też jeszcze nie jest topem , czasami byle klocek go kręci .

0

@Katalonik97 Mimo wszystko to jest Real Madryt.. Xabi może ożywić ich gre. Nie zdziwię się jak przejdą na 3 obrońców. Oni rok temu też mówili a co tam Flick może z Barca zrobić.

0

@Katalonik97 Jesteś pewny? A mało razy to już wygrali LM nie grając nic?

Skąd "wy" to bierzecie to nie wiem. To jest piłka nożna. Rok temu o tej porze byli na szczycie własnie z liderem Viniciusem, potem wzmocnieni Mbappe mieli roznieść wszystkich, a tymczasem dostali 4 razy w dupę od Barcelony.

0

@Katalonik97 Będzie nowy trener, my tez rok temu byliśmy zupełnie inną drużyną

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?