La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

7

Ej, obczajcie to!
W ostatniej kolejce La Liga:
- espaniol gra u siebie z Las Palmas (które już spadło do Segunda)
- Leganes gra u siebie z Valladoid (które już spadło do Segunda)
Na chwilę obecną Leganes ma 37 pkt. a espaniol 39. Jeżeli Leganes wygra swój mecz, to espaniol też musi wygrać, bo jak zremisuja to będą mieć 40 pkt, tyle samo co Leganes. Wtedy o spadku zadecyduje bilans bezpośrednich meczów pomiędzy Leganes a espaniolem. W tym wypadku, bilans bezpośrednich meczów jest bardziej korzystny dla Leganes!
Reasumując, espaniol jeszcze może spaść do Segunda po ostatniej kolejce sezonu, grając u siebie z pewnym spadkowiczem i ten głupi ryj sobie rozwalić :D

1

@Kapitan hawk Zależy od podejścia Las Palmas do meczu.

1

@Kapitan hawk Oby spadli szmaciarze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?