La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

4

W Biedronce można już kupić bób. 50 złotych za kilo.

9

@Safrani czekam na wypłatę i kupię sobie trochę bobu i czereśni, czynsz w następnym miesiącu najwyżej poleci

3

@Safrani Niesamowita sprawa

4

@Safrani Bób zapłać za informację.

3

@Safrani ja jakieś 2 tygodnie temu widziałem fasolkę za 59,99.
@Jakchcesz czynsz może poczekać a bób będzie tylko taniał, wybór jest prosty, brać ten za 5 dych:)

1

@Safrani Za tanio. Czekam jak będzie po 100zł

0

@MesQueUnClub_87 to zapraszam, ja już mam po 100 zł i mogę trochę odsprzedać.

0

@Safrani ja na bazarku wczoraj wyrwalem kilogram szparagow zielonych za 26zl STEAL!

0

@loswariatofano Wysyłka kurierem gratis?

1

@Safrani można też od dzisiaj kupić fajny astro projektor za 5 dych. Jak ktoś ma dzieci to polecam bo wygląda kozacko na suficie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?