La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

0

czy rzeczywiście tą rozmową zyskuje Mentzen się zastanawiam skoro robi promocję Nawrockiemu. "bardzo mnie to cieszy". Na wszystko "hehe" / / / na wszystko pełna zgoda, i troche taki z poziomu przyjacielskiego ten wywiad. Po tekstach w stylu "obrzydliwe zachowanie Nawrockiego" w temacie kawalerki to mam teraz mieszane uczucia.
jest owszem krytyka PISu i być może to jest cel (w trybie rozpoczynającej się niebawem kampani parlamentarnej).

0

@mmaciass Ty w ogóle oglądasz ten wywiad?

0

@michal26 a Ty w ogóle oglądasz?

0

@mmaciass tak. Cały lajw.

Pełna kultura. Bardzo dużo szpilek od Mentzena w stronę Batyra.
Karol spanikowany po pierwszych minutach, zaparł się całemu dziedzictwu PiS.

0

@michal26 ja również i mam wrażenia trochę takie jak napisałem. szpilki są ale Batyr się odcina właściwie od każdego z PIS i nie boi się poddać ich delikatnej krytyce (zapewne taki był zamiar) co tworzy obraz taki że są dobrymi ziomkami. nie wiem czy to dobrze dla Sławka jako antysystemowego. Godzi się tworząc taki obraz w tym wywiadzie że Batyr faktycznie jest niezależny niemalże.
Za chwilę cały beton PISu będzie wył na widok Nawrockiego uważając że on jest bytem oddzielnym. Są to moje luźne przemyślenia i po prostu zastanawiam się czy Sławkowi w jakimś stopniu wzrost się nie zatrzyma (na poziomie przejmowania wyborców PIS).
Zauważ że Sławek tu się mało wypowiada , głownie co mówi to " rozumiem" "no dobrze" . To nie wygląda moim zdaniem zbyt ekspercko. Batyr na swoim poziomie, bez szału ale nie ma tragedii , no póki co się nie kompromituje.

0

@mmaciass ja jestem antysystemowy, znam schemat myślenia takich ludzi.
To nie ma kompletnie znaczenia.
Zdecydowanie ważniejsze dla mnie jest to, że nie rozłożył nóg, tylko ostro ciśnie Nawrockiego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?