- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1313 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1313 Culés
1
Trzaskowski masz jedna misje iść powiedzieć, że nic nie podpiszesz i nawrzucać Nawrockiemu, że odwrócił się od prospołecznych decyzji rządów PiS.
Niestety tego nie zrobi
8
@Szmulek nie może poruszać tematu Nawrockiego. To są zasady gry
1
@Szmulek No nie wiem czy przekona tym wyborców Mentzena xD
0
@Kgorecki2500 on nie przekona ich bo myślisz, że zagłosują jak zmieni znowu zdanie?
On ma grać pod wyborców lewicy i tych co nie poszli na prezydenckie, a byli na parlamentarnych
1
@Kgorecki2500 Jeżeli wejdzie i stwierdzi, że się ze wszystkim zgadza to skłamie i nikt mu nie uwierzy. Jeżeli natomiast zacznie wskazywać z czym się nie zgadza i zacznie bronić swojego stanowiska to chyba część przekona.
0
@Szmulek nwm czy bylaby to najmadrzejsza decyzja, ale masz racje powinien tak zrobic aka powinien jakby mial stale poglady albo tzw. ,,jaja" wiec pewnie skonczy sie jak rozmowa z Nawrockim czyli robienie z siebie glupa i ,,jo nie wiedzial, jo nie chcial"
0
@Aragorn33 To inna sprawa :D Komentarz był napisany jakby miał tam pójść i wszystkich zwyzywać :D
0
@Aragorn33 Znając Rafała to będzie obiecywał wszystko jak leci pamiętam jak w 2k20 ubiegał się po poparcie Bosaka i Hołowni jednocześnie co było mało wiarygodne. Teraz raczej nic się nie zmieni i będzie balansował przystając na wszystko co raczej mu nie ułatwi. Jak wygra Nawrocki to PiS stworzy rząd w którego częścią będzie Nowa Nadzieja Mentzena ale to również będzie koniec Konfederacji.
Nie jestem za PO, ale jeszcze bardziej nie jestem za PiS dlatego głosuje taktycznie.