- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
5
Główną kwestią z której to powodu lepiej jest (dla każdego konserwatysty czy wolnościowca) zagłosować na Nawrockiego jest kwestia bodnarowskiej ustawy o mowie nienawiści. Widzimy jak "niezależne" są sądy, wypełnione ludźmi pokroju Ewy Wrzosek. Można się więc domyślić, jak realizowana byłaby taka ustawa :)
Z rozbawieniem patrzyłem jak nawet tutaj po pierwszej turze próbowano maglować wyborców Mentzena, że korzystniej dla nich będzie nie popierać Nawrockiego. Z rozbawieniem, bo robili to zazwyczaj ludzie, którzy nienawidzą zarówno Brauna i Mentzena jak i ich wyborców i niejednokrotnie odnosili się do nich z pogardą. Po wprowadzeniu takiej ustawy bez wątpienia zaczęto by wsadzać niewinnych normalnych ludzi do więzienia za to, że zdecydowali się skrytykować LGBT, ukraińców, czy może nielegalnych migrantów podrzucanych nam przez Niemców.
Nie miejcie wątpliwości, ci wszyscy platformiarze i inni lewicowcy, którzy teraz nawijają o tym jak to w interesie Konfederacji jest nie popierać Nawrockiego, nie zapłaczą za wami, oni będą temu przyklaskiwać. Rafał Trzaskowski z pewnością tę ustawę podpisze, Nawrocki z pewnością tę ustawę odrzuci. Dlatego ja nie mam żadnych wątpliwości i bez chwili zawahania zagłosuję przeciwko Trzaskowskiemu. Zablokowanie tej chorej ustawy będzie korzystne dla całej prawicy, od konserw po wolnościowców i przede wszystkim dla normalnych ludzi.
2
@Death_voice #bylenieTrzaskowski
3
@Death_voice przyznaj po prostu że lubisz hejtować w Internecie bo jesteś pełen uprzedzeń i poprzesz kandydata, który pozwoli Ci to dalej robić bezkarnie i bez poniesienia konsekwencji. Bo właśnie to jest w Polsce przez wielu uwielbiane czyli to bycie bezkarnym jak za czasów PiS :)
2
@AlwaysBlaugrana Przecież już w swoim poście pod koniec podzielił ludzi na normalnych i nienormalnych, więc chyba oczywiste, z jakim typem człowieka mamy do czynienia.
1
@AlwaysBlaugrana ja bym po prostu bardzo nie chciał, żeby sprowadzano tu pedofilskie gangi pakolskie i żeby policja nie bała się z takimi elementami czegoś zrobić bo "rasizm" jak w Wielkiej Brytanii, czy żeby afgański gwałciciel dostawał lżejszy wyrok niż Niemka, która napisała o nim kilka słów prawy jak w Niemczech. Ale spoko, możesz sobie wierzyć w co chcesz.
@misterio miałem na myśli oczywiście przeciętnego obywatela, ale spokojnie mniej życzliwej interpretacji od was się nie spodziewałem :)))
1
@Death_voice masz już gangi gruzińskie sprowadzone przez PiS dlatego dalej wybieraj kandydata tego ugrupowania
0
@AlwaysBlaugrana ale PiS już nie ma żadnej szansy na samodzielną władzę. To raz, a dwa PO z całą pewnością do legalnej migracji dołoży tę nielegalną - pakt migracyjny + akceptacja tego że Niemcy nam podrzucają nielegalsów.
Jeśli w 2027 obecny rząd utraci władzę, to jedyną realną alternatywą jest rząd Pis-Konfederacja, gdzie konfederacja będzie miała bardzo dużo do powiedzenia przy takim rezultacie jak obecny. Tym bardziej więc zwycięstwo Nawrockiego jest konieczne, żeby nie blokował ustaw takiego potencjalnego rządu i żeby można było z migracją walczyć. Liczę że konfederacja będzie miała mocno antyimigranckie stanowisko :) Dlatego oczywistym dla każdego wyborcy konfederacji powinno być poparcie dla Nawrockiego.
0
@Death_voice Konfederacja już się dzięki. Mentzen specjalnie wstrzymuje się od wsparcia a narodowcy jak Bosak już prowadzą kampanię przeciw Trzaskowskiemu. Jak tylko dojdą do władzy w kolejnych wyborach to część z nich weźmie stołki i będzie mieć gdzieś konfederację
0
@Death_voice PiS wpuścił najwięcej imigrantów z państw muzułmańskich a Ty nadal się boisz w tym zakresie platformy. Przecież nie ma w tym żadnej logiki.
0
@AlwaysBlaugrana ale o czym ty gadasz?xD Pierwszy wpis dotyczy ustawy o mowie nienawiści, której pis by nie wprowadził,a PO już by wprowadziła gdyby Duda nie zablokował. Po drugie jak najbardziej boję się kontynuacji masowej imigracji obojętnie przez kogo. Ani PiS ani PO nie są godne zaufania w tej kwestii. Jedynie Konfederacja i Braun zdają się o tym mówić, więc warto im dać szansę walki z tym procederem stanowiącym zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa i przetrwania narodu. Konfederacja jeśli ma dojść do władzy, to własnie w koalicji z Pisem. Dzięki temu będzie miała bezpośredni wpływ na rządzenie i liczę, że również w tej kwestii stawią mocny opór i wymuszą reformy.
A Bosak poparł Nawrockiego, bo jest to oczywisty ruch dla każdego prawicowca. Oczywistym jest że centroprawicowy Nawrocki jest bliższy naszym poglądom, aniżeli tęczowy Rafał. Nie wiem czy Mentzen poprze Nawrockiego oficjalnie, ale myślę że prywatnie też na niego mimo wszystko zagłosuje :)
I nie narodowcy nie opuszczą konfederacji. Podejrzewam że jeśli się dogadają konfederacja z pisem co do składu koalicyjnego rządu i np. Mentzen dostanie ministerstwo finansów, to jak najbardziej wejdzie w koalicję z Pisem. W końcu deklarował chęć zdobycia realnego wpływu wielokrotnie, a w innej konfiguracji jest to nierealne. Nic nie wskazuje żeby konfederacja miała w najbliższych latach osiągnąć wynik ~40% i móc aspirować o samodzielną władzę.