La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

2

Niech najlepszą rekomendacją tego jak dobrą robotę odwalił Trzaskowski, a potem ktoś z jego sztabu z tym piwem, będzie to jak labambowe pisfederackie eksperty już wieszczą jego porażkę przez to, że lewica nie będzie na niego głosowac :]

0

@arasz1819 a widziałeś co się dzieje na lewicy?



0

@barcelonaLM zachowujesz się jak rozhistryzowana nastolatka, czyli tak samo jak te konta co pokazujesz. Dla lewicy nie ma innej opcji chyba, że są głupsi niż ktokolwiek mógł przewidywać. A o to ich nie podejrzewam.

0

@barcelonaLM przecież było jasne, że jakaś część lewaków się obrazi za to piwo, ważniejszą kwestią jest to, że po tej akcji wyborcy PiS masowo się kompromitują w mediach nakręcając niesamowitą gównoburzę i na pewno zniechęcą dużo ludzi do Nawrockiego.

0

@arasz1819 Dla lewicy Czarzastego nie ma, bo i tak skończą jako przystawka PO. Dla Lewicy Zandberga myślę, że jest opcja.

0

@Gibbon_FCB Największą gównoburzę to akurat kręcą wyborcy Konfederacji

1

@barcelonaLM dla żadnej lewicy nie ma. Albo Trzaskowski z którym może coś ugrasz albo Nawrocki z którym wracacie do podziemia i zdychacie, bo nikt z wami nie będzie dyskutował.

0

@arasz1819 z tą logiką dla Konfederacji jest tylko jedna opcja - Nawrocki. Bo przecież Tusk wsadzi za kratki liderów Konfy, a sama partia zostanie rozwiązana ;p

0

@barcelonaLM ale brednie. Nie służy Ci dobrze wypadający Rafał:]

0

@arasz1819 czemu brednie? Zakładasz że jak wygra KN to Lewica będzie zdychać, bo będzie wykluczona, to dlaczego Trzaskowski i ktokolwiek z PO miałby rozmawiać z Konfederacją? xD

0

@arasz1819 lewica już napisała ze głosuje poza zandbergiem poza tym z perspektywy lewicy nie było nic złego.A wiadomo ze gra jest o zwycięstwo.Rizumieja że o nie sie walczy i ze ko to oartia środka mająca skrzydła prawo i lewo stronne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?