La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

5

Braunistom chyba trzeba przypomnieć że dopiero co Braun mówił o rozmowach z Putinem albo i tym że Senyszyn czyli stara komunistka jak go po prosiła go raz o zapisanie jej do jakiejś tam debaty to robił to już cały czas.

4

@Roobo Trzeba pamiętać, że na Konfederację i Brauna głosują tylko faszysci. Czy taka narracja nie była kilka miesięcy temu?

1

@Roobo może warto przypomnieć, że Braun chciał iść na whisky do Stanowskiego na after pić z Senyszyn?

0

@michal26 ale nie pił, bo był post.

1

@July_6_BcN ale chciał. Intencja się liczy.
Sikorski był już w pubie Mentzena. Miał ich wyprosić? Kurtuazja nakazuje ugościć

0

@michal26 ja tam nie mam z tym problemu, ale moja kumpela napisała mi rano, że jest wielce urażona tym piwem…
Dokąd my jako społeczeństwo zmierzamy, to nie wiem, ale na pewno w złym kierunku.

0

@July_6_BcN przejdzie jej za tydzień

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?