La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

0

Piękny to był sezon dla kibiców, ale dobrze że już się skończył. Zawodnikom przyda się odpoczynek, naładowanie akumulatorów na nowy sezon. Teraz czas na wielką pracę dyrekcji sportowej i przygotowanie mocnej kadry dla Flicka. Mam nadzieję że to okienko będzie udane i uzupełnimy braki,ale też sprzedamy niektórych i ta drużyna będzie kompletna. Osobiście bym chciał zmiany na pozycji bramkarza, sprzedaż Ter Stegena zostawienie Wojtka i kupno Garci z Espanyolu. Drugą pozycja to sprzedaż Araujo,ale nie wiem kto za niego. Obaj nasi gracze zawodzą w ważnych meczach a zarabiają też nie małe pieniądze. Do rozważenia byłyby moim zdaniem fajne oferty za De Jonga, Lewego i Olmo. Ten ostatni raczej nie odejdzie bo to świeży transfer, De Jong gra w kratkę i to się nie zmieni a Lewy swoje lata ma i ostatnia okazja żeby coś zarobić. Mamy następców takich jak Fermin, Casado, Bernal, Ferran którzy pod okiem Flicka zrobili i zrobią jeszcze duży progres. Potrzeba nam LS i napastnika który za rok wskoczy do 11 na stałe, ŚO i bramkarza.Czas jest, pieniądze jakieś też są, pozbyć się Fatiego, Lenglenta, Torre, Victora rozważyć sprzedaż innych i szukać na rynku wzmocnień na cztery pozycje które wymagają wzmocnień.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?