La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1329 Culés

4

Tyle lat komentarze się ładowały i nikomu to nie przeszkadzało. Teraz jakaś ochrona prywatności. Zupełnie nie kumam o co to chodzi.
Podobnie jest z Garcią. Wczoraj szedł na wypożyczenie, dziś już jest pierwszym wyborem. Oczywiście dzisiejsza wersja odpowiada mi o wiele bardziej i ma sens.
MATS nie lubi konkurencji i rola rezerwowego też raczej nie przypadnie mu do gustu. Istnieje szansa, że sam sobie zacznie szukać klubu, w którym będzie "jedynką". Jeśli to jest pomysł szwagrów na pozbycie się Ter Stegena to ja będę domagał się tantiemów :) , bo ta idea świeci mi w głowie od momentu kontuzji Niemca.
Ale najpierw trzeba kupić Garcię, a właściwie to najpierw chłopak musi zgodzić się na transfer. Pewnie świadom jest tego, że na Cornella nie będą mu sypać płatków róży pod stopy

0

@th@les ale zauważ, że ten transfer bramkarza wyszedł jakby po tym jak w szatni wykryli kreta... Dziwny przypadek.

0

@th@les nie każdy czyta komentarze. A serwery już nie wyrabiają więc ukryli, żeby przyoszczędzić trochę na transferze

0

@th@les Faktycznie nie wiadomo o co chodzi, a na dodatek jak jesteś poza granicą na wakacjach, to nie można wejść na tą stronę, bo jesteś potencjalnym zagrożeniem....

0

@th@les Jeszcze do tego to sprawdzanie czy jestem człowiekiem, jakieś ponowne ładowanie strony itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?