La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

11

I tak to się kręci w POPiSie.



3

@Roobo niby na tematy polskiej polityki jestem tu mega aktywny, ale jestem tak zmęczony tym bagnem, że to niepojęte. Te miernoty nie proponują nic dla Polski i Polaków, zachowują się jak typowe zjeby z gimnazjum, które potrafią tylko obrażać i wyzywać. Ciągłe gierki, machloje i oszustwa. Ludzie łykają, że jak nie zagłosujesz na tego, to tamten będzie gorszy, itp. To nie dotyczy już nawet Nawrockiego i Trzaskowskiego, bo nigdy nie zapomnę zaczepek Morawieckiego i Tuska na debacie w 2023. Dno dna. Oni wszyscy powinni trafić na śmietnik historii.

4

@Roobo Nie ma aktualnie demokracji w Polsce. Jest dziki zachód. Każdy tutaj łamie prawo jak chce. Dobrzyński tez te prawo złamał tym wpisem. To mnie zaczyna już kompletnie przerażać. Służby nie działają właściwie.

0

@Roobo cóż za zaskoczenie

0

@Roobo akurat argumentacja że od grudnia 2023 jest śmieszna. Co wy ludzie myślcie że taka osób obejmuje stanowisko i od pierwszego dnia siada do kompa i prześwietla 38 mln Polaków? Prawdopodobnie dopóki nie zaczęło się o nim robić głośno i nie wyciekł temat jego dziwnych powiązań to nowy szef nawet nie wiedział myślał żeby go prześwietlać bo zakładał że to było zrobione

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?