- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
1
Sorry za dolewanie g*wna do tego politycznego szamba tutaj, ale tylko jedno...
Przecież te wybory wygrałby dowolny polityk KO/Pisu, który nie miałby żadnych afer i przyklejonych łatek. Wiem, ze w polityce o to ciężko, ale serio lepiej byłoby wyciągnąć jakichś randomów. Każdy wyznawca KO czy PiSu i tak by głosował na swoich, a bezstronni wybraliby po prostu normalnego gościa.
Jeśli ogromna część wyborców spoza betonu POPis i tak zaglosuje na takiego Nawrockiego i o zwycięstwie zadecyduje kilka punktów procentowych to PiS wystawiając "czystego" kandydata miałby wygraną w kieszeni
Po prostu Nawrocki nie ma żadnych osiągnięć, a afer mnóstwo. Mimo to jeśli przegra to minimalnie.
Podobnie można powiedzieć o Trzaskowskim - afer może mniej, ale też wielu ma go zwyczajnie dosyć chociażby za ciągłe zmiany zdania względem tego co akurat mu się opłaca powiedzieć itp.
Serio te wybory to jakaś groteska.
0
@LukaszFan no Jarek wyciągnął randoma xD słyszałeś wcześniej o Karolu Nawrockim? A zobacz ile gówna do tego randoma przylgnęło
0
@Bykunn No tak, ale chyba Kaczyński dobrze o tym wszystkim wiedział, w każdym razie powinien wiedzieć.
Wystawiasz normalnego gościa, na którego choćby chcieli to nic nie znajdą, masz 30% głosów swojej parti jak jak przeciwnik 30% swojej, ale bezstronni głosują na twojego, bo jest normalnym chłopem, a nie typowym politykiem z aferami i z wątpliwym kręgosłupem moralnym tak jak przeciwnik
Coś takiego jak z Dudą przed pierwszą kadencją- niczym sie nie wyróżniał, niczym nie podpadał i wygrał.