La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

8

Ale w ogóle format, że widzowie mogą sobie jak gdyby nigdy nic porozmawiać z Prezydentem RP jest moim zdaniem mega.

Abstrahując od tego jaki jest poziom i dzwoniących i samego Prezydenta xD

0

@michal26 Można żałować, że Krzysztof Stanowski nie został prezydentem.
Masz jakiś problem? Dzwonisz i po problemie.

1

@Stinger_ jakby był w drugiej turze z dowolnym z tych dwóch, to miałby mój głos.
On, nie mając doświadczenia politycznego, ma znacznie większe pojęcie o tym. Widać, że choć cyniczny, to jednak zdaje się nie być ślepym na potrzeby drugiego człowieka. No i się nie kompromituje co dwa dni, jak tamci kandydaci.
Oczywiście mam wiele ale do niego, żeby była jasność..

2

@michal26 no format fajny, szkoda, że prezydent ożywia się tylko w czasie kampanii jak trzeba patusa ratować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?