- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1172 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1172 Culés
3
Mentzen testował swoj elektorat. Okazało się, że mają w dupie jego i jego ekonomiczne dyrdymały, bo zależy im tylko na pękaniu dupy lewaków, więc musiał wczoraj zrobić dwa kroki wstecz
2
@Rastafarnianin Elegancko wykop z rana przeczytany :D
1
@Zoker podesłał mi ziomek więc nawet nie wiedziałem skąd xd
1
@Zoker cześć kolego. Ależ się tu spotykamy w zacnym gronie z kolegą @Rastafarnianin. Co tam pozwiedzałeś na wakacjach?
2
@Jakchcesz oznaczałem go w swoich wrzutkach zupełnie nieświadomie ze kolega dostał bana, na szczęście konsekwencji nie poniosłem ale jednak niesmak pozostał
1
@Rastafarnianin niech on żałuje że nie przeczytał ciekawostki o Kaliszu i małżach
2
@Jakchcesz Miałem czas na przemyślenia, dużo czasu. I doszedłem do wniosku, że moderacja nie miała racji wlepiając mi obowiązkowe wakajki.
2
@Zoker jako największy fan Kalisza sprawdź ciekawostke o wodociągach, jest przednia. Z reszta wiemy jak jest, zawsze nas banują za niewinność
1
@Rastafarnianin Kalisz? TOP.
Można śmiało pić kranówę.
1
@Zoker dopóki małża otwarta, to nawet człowieku w nocy wstajesz pijesz kranówke i elo, kładziesz się spać. To jest technologia, to jest przyszłość.
1
@Jakchcesz "Drynisz przy otwartym" nabiera nowego znaczenia :D
1
@Jakchcesz jeśli nie mieszkasz w 50 letnim bloku i instalacja wewnętrzna nie jest taka stara, to z czystym sumieniem można pić kranowke