- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1482 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1482 Culés
2
Gdyby każdy miał takie podejście do wyborów i polityki, świat byłby piękny. Nie jest to zarzut do kogokolwiek, bo sam nie jestem idealny. Choć mi chyba nie zdarzyło się nikogo obrazić podczas całej kampanii.
Komentarz usunięty
0
@Zoker Zależy od tonu wypowiedzi. Można z szacunkiem skrytykować za to Nawrockiego, jednocześnie okazując szacunek jego wyborcom. A można też wywalić potok słów, żeby tylko sprowokować i wywołać gównoburzę. Myślę, że w tym filmiku nie chodzi o to, że kandydatów nie można krytykować.
0
@KamQiX Chodzi o to, że ziomek nie lubi LGBT i nie interesują go afery Nawrockiego, bo nie ma wyroku sądu.
0
@Zoker Nie, zupełnie nie o to chodzi.
0
@KamQiX Toć sam to powiedział w swoim materiale.
0
@Zoker Na pewno nie w tym. A tego dłuższego materiału odpowiadającego na pytanie "dlaczego zagłosuję na Nawrockiego?" nie oglądałem, ale jestem pewny, że nie zabrakło tam szacunku dla drugiej strony.
0
@KamQiX No to obejrzyj.
Ziomek jest może i kulturalny, ale prowadzi taką samą agitację polityczną jak każdy. To, że nikogo nie obrażasz, nie znaczy, że w mniejszym stopniu prowadzisz agitację.
Ziomek jest anty Trzaskowski i LGBT.
Agitacji nie prowadzi kanał ORB na przykład.
1
@Zoker Czy coś w tym złego? Ma swoją opinię, dzieli się nią i nie obraża przy tym innych.
1
@KamQiX proszę cię głosowanie na Karola to obraża dla inteligencji.
Głosowanie na Karola to głosowanie na kota w worku.
Karol nawrocki nie wyjaśnił kawalareki
Nie wyjąsnił kwestii sutenerstwo
Nik mu zarzuca 30 mln defraudacji w instytucie
Zamiast pomoc starszemu człowiekowi bawił się w lichwę
A ustawka która ma być honorową okazała się nieuczciwa od kontem ludzi przysxlo lechi więcej i w sprzęcie. Sporo ludzi po stronie Lecha trafiło do szpitala.
Jak na to maja reagować prezydenci czy dyplomaci którzy o Karolu będą mieć informacje.
1 Panie Karolu zostanie tu pan z nami czy dziś jednak ustawka.
2 .Panie Karolu załatwi pan blondynę z bufetem na wieczór.
3 panie Karolu jaki ma pan interes no blondynki i brunetki czasem rudę.
4 .panie Karolu miejsce dla ochrony jest za drzwiami.
5 Panie Karolu ma pan towar wziołgo pan możemy dyskusje prowadzić
6.panie Karolu proszę trochę mniej towaru strasznie pan Krzyczy...
Mentzen zarzuca brak lotności Karolowi bo Karol głównie sam się wkopywał.w wielu sprawach. W zasadzie to nik mu udowodniła defraudacje 30 mln, onet sutenerstwo i dziennikarze lichwę i tu tez skłamał że pomagał bez interesownie.Co do reszty sam sie wkopywal
Ale co obaj liderzy mówią o swoich programach.
Jaroslaw kaczyński o programie konfederacji program bezduszny anty ludzki nie można ich do władzy dopuścić.
Co mówi mentzen- Karol nawrocki nigdy nie powinien zostać prezydentem
To mało lotnym osiłek.Nie znający ekonomii.faktycznie pojęcia nie ma co to inflacja a o inflacji bazowej nie wspomnę.Czyli prezydent nie będzie rozumiał ekonomicznej sytuacji.
Stwierdził też ze Karol prawdopodobnie zrobił to i czym mówia media a skąd może to wiedzieć maja też wspólne znajomości to mentzen wykrył ze Karol brał udział w ustawkach.
Dlatego Mentzen nie popiera Karola bo to to jemu przeszkadza bo jest niewiarygodny.Patrząc na to wszystko ciężko jest sie z Mentzenem niezgodzić .Problem to brak wiarygodności nie tylko Karola ale sztabu i pisu jako takiego co nie wróży dobrej koalicji.
Co do słabego rozumienia ekonomii Karola i tu obserwując Karola pewne rzeczy wylażą
a przez inflację za pis 17% faktycznej 25% i o dopłacaliśmy do energii.Inflacja bazowej 11% przy calkowitej w ue jedno cyfrowej obecnie w Polsce 4%jest To kompromitacja pisu i spowodowało to że Polacy mogą mniej i żyje im się dziś trudniej a brak zmian w energetyce powoduje ze firmy wytwarzają na drogiej energii towary.karol tego nawet nie zrozumie..On nie rozumie ze turbiny wiatrowe największy magazyny energi także średnie plus elektrownie szczytowo pompowe mogą obniżyć ceny energi bo obniza emisję I będziemy płacić mniej .Karol chce wzrostu emisji czyli droższej energii.Chcę wegiel.Czyli Karol nie rozumie jak działa rynek energi nie mówiąc o kosztach dodatkowych węgla ktore sa ogromne z uwagii na smog i życie ludzkie ratowników czy zabitych czy kosztów w służbie zdrowia ludzi chorujących na zawały udar i rąk.(smog) plus odnowienie infrastruktury.Cz to ze miasto nie pracuje bo miasto zaleca nie wychodzenie z domu i hazde komunikacja miejska. Tak jest czasem W Wawie i to sa gigantyczne straty.
A farmy będą w 2027- 2030r i tak długo będziemy narażeni na droga energię .Chodź teraz placówkom szkolnym obniżono ceny energii.
Karol nie ma o tym zielonego pojęcia.Nie rozumie ze kluczem do taniej energi jest zmiana miksu.Pis nie zrobił tego przez 8 lat przejadł kasę z ets i blokował kpo ktore przyniosło 3, 5 pkb wzrost sprzedaży kilku krotnie.zto czy mamy pus śpiworem dopuścić do władzy aby sabotował facet który nie zna sie na tym i ma do czego innego predyspozycje.Bo nie do bycia prezydentem.
Poza tym on kaczyński i jego sztab wielokrotnie oszukiwali ludzi .Jak im ufać?
Są kompletnie niewiarygodni i to co podpisał Karol mentzenowi to kompletnie nie masz pewności ze on to zrobi.
1 .Karol podpisał z notariuszem dokument a potem sam przyznał że to klamstwo.
Danie Jerzemu całej gotówki byłoby dla niego niebezpieczne( tlumaczył)
2.Karol skłamał ci do liczby mieszkań
3.karol skłamał co do kontaktów z bu.
Wpierw stwierdził że znaja sie powieszchownie ze 2 razy się widzili.Po czym sam Karol potwierdził ze znaja się z klubu gdzie sparowali.Wielki Bu to duży mężczyzna który waży 140 kilo mówi.
4.Karol oszukał także że na ustawka to szlachetny sport. Niestety i tu skłamał dziennikarze doszli że przy ustawce kiboli Lecha było więcej niż umówionych i byli uzbrojeni w kastety itp.Czyli Karol nawet tu byl nieudcziwy.Nie było 1 garnituru lecha chodź był ich szef który z dużymi obrażeniami trafił jak i wielu innych do szpitali.
5.także sztab wyborczy skłamał Czarnek i to dość szokującej sprawie że nie ma żadnej umowy, na to że Karol ma się opiekować Panem Jerzym dziennikarze dotarli do dokumentów jest zobowiązanie do opieki i opłata za pogrzeb.
6 Karol Nawrocki stwierdził ze wpłacił pieniądze na konto, niestety Pan Jerzy nie ma konta.kolejne kłamstwo.
7.Karol Nawocki stwierdził że wpłacił w małych ratach niestety nie ma żadnych dokumentów na to.
8 Służby specjalne na poziomie funkcjonariuszy nie przyznały mu dostępu do tajnych treści zrobił to obecny doradca dudy.Tutaj masz aferę kolesiostwa i braku wiarygodności Karola
9.Jednym z powodów jest brak wykazania skąd Karol zdobył 120 tys.Przypominam jednym z zarzutów jest sutenerstwo.....
10.karol twierdzi że z apartamentem nie ma nic wspólnego tymczasem nik to samo stawia zarzut w przypadku ipn czyli nie tylko muzeum.
11.Nik zarzucił karolowi dużą liczbę nieprawidłowości to 30 mln ,na tyle karol zdefraudował kasę..W tym dawanie kontraktów kumplom jak szefowi klubowi bokserskiemu.
12.kolejnym kłamstwem Karola to stwierdzenie że wziol gumę.Nie Karol podczas debaty brał snus który ma większą zawartość nikotyny niż kilka papierosów.W Polsce zakazana jest produkcja.
13 kolejne kłamstwo Jarosława kaczynskiego to Lech Kaczyński biorący udział w ustawkach oczywiście liczba memow ze Lech był strazakiem, bojownikiem o Westerplatte założył solidarność itp.tym razem kaczyński wymyślił że walczył w ustawkach.Tu można wziąć zdjęcie samego Jarosława i Giertycha spojrzeć na nich i każdy wie że Lech ustawki by nie przeżył;)sam Stanowski stwierdził ze gloryfikowanie ustawek to porażka puścisz dziecko dostanie w głowę wróci warzywo...
Abstrachując masę rzeczy fatalnych które pis zrobił do zagrożenie dla funduszy z ue .
A brak ich to drukowanie kasy , podnoszenie podatkow deficyt i zadłużenie..bankructwa firm, większe bezrobocie braki inwestycji .Na koniec tsue odebrali fundusz spójności na 74 mld na drogi!!!!!
Poco mam głosować na kota w worku który nic nie wyjaśnił a ma same tajemnice i to brudne!!! Dodam ze kpo daje 3, 5 pkb największe w Europie przy 4% inflacji i przy kiku krotnie wzroście sprzedaży.Dane sa bardzo dobre.Jeśli ktoś przy całym szacunku dka tej osoby powinien sie przemyśleć to ten kto głosuje na Karola.zbo Karol jedyne co moze zrobić to mieszać i psuć innej roli nie ma.A my gdy mamy wojnę musimy iść na przód. Karol jest niewiarygodny I z niczego się nie wytlumaczył.Ma szczęście że dłużej nie trwa kampania bo więcej rzeczy by na niego wyszło.....
1
@KamQiX A co jest złego w mówieniu prawdy o Nawrockim?
0
@Zoker Nic. A czy powiedziałem, że jest w tym coś złego?
0
@KamQiX To zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi.