La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

1

Ja jako fan Ter Stegena obawiam się o przyszły sezon w wykonaniu Niemca. Wraca po ciężkiej kontuzji i będzie mu ciężko wrócić do topowej formy, a przed kontuzją miał taką sobie formę. Pena to nie jest bramkarz na Barcelone. Wojtek wiele razy pokazał, że jest w stanie wejść na bardzo wysoki poziom, ale też były mecze, gdzie nie mogliśmy liczyć na niego. Ten Garcia wydaje się ciekawą opcją (opieram się na opiniach innych ludzi, bo sam go nie oglądałem). 20-30 milionów w tych czasach wydaje się przeceną. Jednak jak przyjdzie Garcia, to będzie jasny sygnał do Ter Stegena, żeby poszukał nowego klubu. A Wojtek jako drugi bramkarz, który będzie walczył z Garcią o pierwszy skład. Szkoda, że kapitan będzie żegnany w takich warunkach.

0

@Pedri16Future z tymi meczami gdzie nie można było na niego liczyć ważne było to że na najwyższy poziom zarówno Martinez jak i Cubrarsi nie maja 2 parametrów na najlepsze kluby .
1 szybkość
2 wzrost
Stąd tyle remintad czy 4 gości strzela po 3 bramki.
Nie maja planu B jak pułapka nie wyjdzie albo karny albo gol.
I jeśli sa napastnicy 190 w wyz jak w Interze to jest to autostrada do bramki.

0

@Borneo Plan B to jest jebnąć więcej bramek niż rywal i w większości meczów się to udawało

0

@Luciano99 jeśli Cuvarsi biega 31km Mbappe 34km w meczu z Barcą to kosztuje nas 3 bramki.Kto ma szanse z nim powalczyć Andreas ktory jest wyższy 188 i szybszy 34km.To samo z Martinezem za wolny.Jemu to potrafią odejść zawodnicy z piłką.Co jest tragiczne.Z Interem 3 zawodników miało 193cm to jak zawodnicy 182, 184 maja bronić różne to autostrada do bramki..to samo oni dwaj vs Sorlot 195cm to im nastrzelał bramek.
Dlatego pomimo rozegrania to nie sa zawodnicy na półfinały LM Real czy niektórych graczy ka ligi.Nadaja Sue na część zespołów la ligi i czesc zespołów LM ponizej pół finałów.plus Liverpool. Bo z Salachem obawiam się tez sobie nie pkradzą.to nie jest tak ze ostatni miesiąc mieli gorszy tylko nie maja parametrów na bajleosze ekipy.Gdyby grali z zespołami na ich rozmiar mieli by dobra końcówkę.Dkateho jeśli Araujo I Andreas złapia formę to oni będą 1 i 2 i to Andreas będzie rozgrywał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?