La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

0

2

@Criss18Barca W czym go wyjaśnił? Wow piłkarz w czasie wolnym zrobił sobie zdjęcie z kierowcą F1 podczas wyścigu w mieście w którym aktualnie mieszka i gra xd

0

@takisobiektos Chodzi o drugą część wypowiedzi.
U kolegów z kadry RL9 będzie teraz wrogiem numer jeden. Skoro on sobie przyjeżdża na kadrę kiedy chce?
A gdyby był klubowy mundial RL9 też by abdykował?

2

@Criss18Barca daj mu spokój, Lewy zaraz 37 lat ma, mnie to tylko dziwi że wcześniej sobie nie dał siana z tą kadrą

1

@Criss18Barca Równie dobrze Lewy może zakończyć już kariere w kadrze i co wtedy też będą płakać? Chłop jest po bardzo ciężkim sezonie, gramy tylko z Finlandią. Niech ta kadra uczy się już żyć bez Lewego.

1

@Criss18Barca Moim zdaniem, to w ogóle nie powinien przyjeżdżać na tą kadrę. Po co mu to? Dał już w biało czerwonej koszulce wszystko, gdy był młody. Teraz niech skupi się na sobie.

0

@kanver_ No to niech powie, że kończy karierę, albo mógł powiedzieć Probierzowi odpuszczam ligę narodów i mecz z Malta i Litwa. Nikt by nie mial pretensji. A tak dla mnie gardzi trochę kolegami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?