La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

0

Pytanie, czy dla Polski nie byłby lepszy system monarchijski? Pytam się znawców jako laik. Brytyjczycy, Hiszpanie, chyba w Skandynawii też są królowie. Czy u nas też by nie mogłoby być?

0

@VegetaPolska I kto królem? XD Jakiś Niemiec? No nie, nie byłby. Niestety albo stety (w zależności od poglądów) czasy polskiej monarchii minęły

0

@Kgorecki2500 nie wiem kto, ale się pytam co by to dało Polsce. Albo odebrało.

0

@VegetaPolska Nic by to nie dało bo w tych krajach król i tak nie ma władzy. To już lepiej wprowadzać system ala niemiecki. Ale ja bym zostawił tak jak jest

0

@VegetaPolska
1. Zależy jaką monarchia (dziedziczna czy elekcyjna)
2. Zależy kto by miał być królem
4. Zależy jaki miałby to być system (monarchia konstytucyjna czy parlamentarna o szerokich czy wąskich uprawnieniach króla)
3. W monarchii też są wybory

0

@Kgorecki2500 jak to kto, JKM

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?